Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník inko1

Děkuji všem za rady,ale už to zatím není aktuální.Přišla mi zpráva,že cca za týden vymění Kaon za STB Horizon (tam to bude možná přepínat jinak).Myslel jsem,že bude stačit ten Kaon,ale prý musím mít ten velký.Tak se už starám,jak to bude vše "zdrátováno" (2 TV s kartami, internet PC+Noteb.,telefon) a co se stávajími vlastním modemem a vlastním WiFi routerem. Omlouvám se za zbytečně věnovaný čas pro můj problém,ale snad ty rady pomohou i mnohým jiným (a možná,že to zužitkuji i u toho STB Horizon).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak nám se v Šumperku dnes úspěšně aktualizoval na nový SW Horizon. Aktualizace byla rychlá (kolem 6 min.), chvilku trvalo než jsem se v systému zorientoval. Asi 5 hodin jsem přemýšlel, jak nastavit Oblíbené jako defaultní seznam :D:lol::roll: . Při pohybu v systému jde poznat, že to STB nezvládá - slabý HW, občas se to zadrhne. Zdá se mi, že UPC vypustilo SW, který nemá vychytané všechny mouchy - je to prý testovací provoz, ale testovat nedodělaný SW na zákaznících není dobré. Snad to opraví další aktualizace..... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník robo

Tak me prisla sms ze u me zitra probehne upgrade na Horizon. Mam obavu jaky vysledek me ceka. U UPC je vse tezkopadne, jen upgrade me v listopadu lonskeho roku slibovali na unor letosniho. A vysledek je 23.6. Pokud se STB nejak zasekava, kouse ci dela nejakou neplechu tak pripadna dalsi aktiualizace uz tak honem neprijde. Jesli je hlavni zmena jen videoteka, kterou nebudu asi potrebovat, tak jestli ma cenu se do toho poustet. Jsem ale clovek otevreny pro zmeny a tak nejak doufam ze ta aktualizace bude pro me prinosna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník TwiST

Taky mam pocit, ze je to hodne liny ... ja to mel nejak uz od zacatku mesice, menil jsem sluzby a vzal ho misto velkyho hd boxu s diskem.

 

Resil uz nekdo, jak z toho disku dostat pouzitelnou nahravku v prehravatelny podobe? Formatuje to na EXT4, to problem neni, ale ze souboru jsem... nechci rikat zmaten, ale znechucen. Jsou tam soubory, ktery nejspis jsou streamem v nejakym obskurnim formatu, a pak soubor .REC, ktery ma 2GB, a mam pocit, ze VZDY. I kdyz nahravka sama ma par set mega. At zije uspora mista... uz jen protlacit tyhle nejspis nadbytecny 2GB po usb dela disku urcite dobre. A 2GB, to je ukousnuta hodina zaznamu, jen tak... |:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Nadbytečný ty 2 Gb fakt nejsou - je to první část nahrávky (dříve .trp, dnes .rec). Ostatní části mají příponu .001, .002 ....)

Obskurní formát to není - je to klasický transport stream (v .REC nahrává třeba Topfield).

Co s tím máš tady:http://www.upczone.cz/viewtopic.php?f=10&t=5568&start=260#p89716

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

Diky moc... zmatlo me, ze ty 2GB mely vsechny nahravky vcetne tech, co by mely byt vcelku kratky a nebyt tek velky... na posahanosti reseni to teda imho nic nemeni. Pouzit Ext4 a delit soubory po dvou giga a la FAT16 je podivnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím,před měsícem a půl jsem kouzelnou krabičku STB KAON KCF SA700PCO dostal od UPC,ukecali mě.Od té doby je výrazně zpomalený internet,což není předmětem.Používám velkou TV THOMSON 100Hz klasickou.Od novoty zapojeni STB mi ze 70 programů 3 zlobí,a sice vypadávají barvy,černobílé a barevné pruhy navzájem se měnící.To že písmo je mrňavé,blbě čitelné bo je bílé,i po změně nastavení barev a poměru stran,na to už jsem si zvyknul.Když mi konečně došla trpělivost volal jsem na to jejich zákaznické centrum UPC kde se panáček opakoval jak zaseklá deska,prej je to chyba kompatibility a bylo mi doporučeno koupit si nový TV nebo si pronajmout ten jejich lepší STB za nehorázné peníze.Vyzkoušeno na jinné TV,vyměněn SCART.Problem stejný.Konkrétně NOVA CINEMA,POLAR a RETRO Music.Očekávám návštěvu technika kterého prej zaplatím já pokud nebude závada v STB.Já teda mám za to že to není chyba má.A pokud mi nedaj nový tak jim to vrátím ať si to strčí zadku.Jo a propo,požadoval jsem ať technik donese novou kouzelnou krabičku at to můžem porovnat a vyzkoušet,a to že oni zas nemůžou.Tak uvidíme jak to dopadne.Měli jste někdo stejný problém jako já?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V

Přepni SCART výstup do režimu RGB. Je to někde zapikolované v hlubinách menu. Pokud má TV více SCART konektorů, musí se to připojit tím z nich, který má zapojené RGB.

Taky mi to se starou 50Hz CRT bednou na některých programech dělá. Kdyžtak to někdo nahlašte, kdo se přihlásil jako pokusný králík do toho testování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrej den, měl bych dotaz: připojil jsem ex hdd ke Kaonu abych vyzkoušel to nahrávání a včil sa nemožu dostat k temu obsahu co jsem tam měl. PC hlásí exhdd funguje ale je potřeba naformátovat. Jenže stratím fotky co mám na exhdd. jak to rozchodím a jestli vůbec to půjde???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...