Přejít na obsah

Prosim o radu s ladenim na TV LG


Návštěvník amur55

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám podobný problém, který popisuje většina, je podivné, že majitelé TV značek Samsung, Sony, Philips apod. zde o tomto problému nepíšou a pouze ti, kteří mají LG. Já jsem zakoupil také, mám doma LG 42LW5500 a je to přesně tak, programy Prima Cool, Očko, barrandov a ostatní sem tam kostičkujou, není to katastrofa, ale dojem ze sledování programu to určitě kazí, ruší to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 99% nejde o problem televize, ale o ruseni. Mne presne tohle dela muj pocitac. Kdyz je vypnuty, mam kvalitu na tomhle muxu pres 95% (na Kaonu). Jak pocitac zapnu, kvalita klesne nekam k 50% a obraz kostickuje. Zajimave je, ze pocitac staci pootocit o par cm a kvalita vyskoci nekam k 80%, kde uz obraz nekostickuje.

Tenhle mux je frekvencne uplne jinde, nez ostatni muxy (s vyjimkou HBO, viz seznam muxu - mimochodem, nevite nekdo proc je prave tenhle jediny mux na tehle frekvenci?), proto se ruseni na jinych muxech nemusi projevovat. Zkus povypinat vsechna elektronicka zarizeni v mistnosti s televizi, pripadne pobliz zasuvky.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostala se ke mě žádost centrálního servisu LG:

 

".. Zákzníky kteří by měli problem s kostičkováním na 163,5MHz prosím odkažte na email : LGEservisni@gmail.com

Bude potřeba aby uvedli model a výrobní číslo.

Děkuji s pozdravem,

 

LG Electronics CZ, s.r.o.

Zlatý Anděl - Nádražní 23/344, Praha 5, 153 00 │ Česká republika "

 

Takže to prosím zkuste poslat

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak uz to muze znamenat jen to, ze ta televize rusi na tehle frekvenci sebe sama :-) Navzdory smajliku to nemyslim jako vtip, to je skutecne mozne, staci jeden prvek, ktery si "bzuci" nekde pobliz tehle frekvence. Soucasne televize jsou vlastne pocitace, na kterych vetsinou bezi nejaka verze Unixu.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mrapa

Po neúspěšném ladění výše uvedeného multuplexu na LG 55LW5500 mi včera výše uvedenou adresu (lgeservisni@gmail.com) poradili i na tech. podpoře UPC. Ihned jsem jim tam napsal, ale zatím bez reakce :(

Občas mi lehce "kostičkuje" i multiplex kde je HBO,Cinemax (signál pouze 4%). Má s tím také někdo problémy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...