Přejít na obsah

Prosim o radu s ladenim na TV LG


Návštěvník amur55

Doporučené příspěvky

Návštěvník hasbend

Taky potvrzuju přetrvávající problém. TV 37LV5500, firmware 05.11.08. UPC techniky jsem po přečtení tohoto vlákna ani nevolal. Kabeláž mám novou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podivejte kde je v analogu Barandov(spis jeho nosna zvukukde konci a zacina mux 163,5)a pak se podivejte na 163,5 pokud vam neco dojde tak je to snad jasne ne:-)napoveda viz.frekvencni plan

Zkus to upresnit, v kazdem meste se v analogu vysila na jinem kmitoctu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokiaĺ je úroveň signálu stabilná a kvalita signálu pravidelne kolíše, rušenie zrejme spôsobuje prítomnosť merného signálu na susednom kanáli S8, samozrejme za predpokladu že nie je obsadený analógovým programom. Podobný problém sa objavil na Slovensku na muxe K21 u televízorov Samsung ale len rada .......D6000 a viac, ale bol tam aj televízor LG.

Pokúste sa v spolupráci s LG pre identifikáciu zdroja ruśenia dosiahnúť u UPC dočasné vypnutie merných signálov na volných kanáloch pre vašu lokalitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 5 týdnech...

Tak televize nabídla nový FW 5.12.05 a vyřešil se problém s kvalitou signálu na zmíněné frekvenci! Už žádné kostičkování-vypadávání signálu na Cool, Cinema a spol. kvalita drží na 100% jako u jiných muxů. Tak pozdě ale přece, děkuji LG. Na LG stránkách je zatím pořád starý firmware.

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník

mám lg pz 50 750-za .již 14náct dnů si hraji a snažím se naladit nova cinema,pr cool atd....

ladím ručně,zadávám 163500,sr-5000 píše mi že není signál.kontrola všech ostatních programů síla signálů 93%,kvalita signálů 100%.

může mi někdo poradit nebo napsat proč nemůžu naladit a není žádný signál na na uvedeném signálu.

aktualizaci na televizi mám nejnovější.

děkuji za případné reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...