Přejít na obsah

Prosim o radu s ladenim na TV LG


Návštěvník amur55

Doporučené příspěvky

Návštěvník son

STB zkoušel a pracuje správně-píše o tom v jiném vlákně. Píše tam taky,že poslal Tv prodejci na výměnu-jak jsi dopadl?Vyměnili ho a ten druhý to dělá taky?Já to tipuji na chybu softwaru Tv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano jak píšeš, na STB je to OK, TV mi vyměnili a ten druhý to dělá taky (btw já mám 37LV5500, kolega tady má 47LW5500, což není úplně ten samý typ /kromě uhlopříčky má navíc 3D/, i když jestli se nepletu, mají stejný software). Včera se stáhl nový firmware, tento problém pořád stejný.

K muxu na 170,5MHz : tam ta kvalita taky lítá, ale je to v hodnotách 85-100%, takže to nemělo viditelný vliv na obraz, nekostičkoval (jsou to filmové kanály, které mi běžely jen v rámci 14 denní promo lhůty, takže teď obraz posoudit nemůžu, vidím jen ty měřáky), u 163,5 ta kvalita lítá 0-15% někdy i víc. Zdrůrazňuji "lítá", protože opravdu ten ukazatel kvality cca každou vteřinu poskočí, třeba i o deset procentních bodů nahoru-dolů, což u jiných muxů nedělá.

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mir69

Dobry vecer, u techto kanalu je to bohuzel standart. Resil jsem to i tady: viewtopic.php?f=10&t=3557&start=60

Bohuzel nova cinema, a prima cool je katastrofalni, neda se na to koukat. Kabelaz mam v pohode, ostatni kanaly jedou bez problemu.

Bude to rusenim - zrejme od toho mimozemstana U:fona, snad brzy zkrachuji, a prestanou vysilat rusive signaly...

Handan 7000 fw:V1.32

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediny co me jeste napada, je vzit ten televizor a odnest ho na zkousku k nekomu jinemu kdo ma UPC a znovu to otestovat, aby se vyloucil vnejsi vliv.

To mi radil i technik, ale už mi neřekl co bude dál, když to jinde bude OK - budu se dívat na TV někde jinde? (nehledě na to, že nikoho jiného s UPC neznám). Kvůli tomu určitě nebudu TV znovu převážet, stačila mi ta výměna :?

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se zkus s nekym domluvit tady na foru, snad se zde nekdo najde kdo ti bude ochoten pomoct,

je to sice uz trochu zoufale reseni, ale pak aspon budes vedet na cem ses.

 

Jinak kontroloval technik zda neni problem v zemni smycce, sice to moc nevypada ze by to tim mohlo byt, ale uplne vyloucit se to taky neda.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...