Přejít na obsah

Prosim o radu s ladenim na TV LG


Návštěvník amur55

Doporučené příspěvky

Návštěvník amur55

Prosim o pomoc koupil jsem LG47LW5500 a je problem naladily se kanaly celkem 80 ale nemůžu naladit prima love ,cool,a nova cinema jinač to jede prosim o radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Ladil jste automatem? Je lepší přepnout na možnost "rychlé" a zadat frekvenci 170,5 MHz a přenosovou rychlost 5000.

 

popř. mux doladit ručně, frekvence 163,5 MHz, přenosová rychlost 5000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem TV-LG 47LW5500 mám ca modul od lica některé kanály v pohodě kromě nova cinema ,barandov ,prima cool ,love,očko.Nejdou naladit jinač celkem 80 programu naladěnych . prosím o radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to četl ale mi to pořád vypadavá náladěne to je ale obraz mi vypadne a pak to samé naskoči děla mi to jenom u cinema, cool ,love a očko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám úplně stejný problém na tomto multiplexu s LG už od podzimu. Byl tu několikrát technik UPC, kabeláž v pořádku, vše přeměřil, podle nich je signál v pořádku, ale sám viděl co to dělá. Dokonce jsem i vyměnil TV za jiný kus - nepomohlo. Závěr byl, že je to problém LG televizorů resp. jeho tuneru, prý to s nimi řešili v Praze, ale nic nevyřešili. Můžu se zeptat v jakém městě máš tento problém, mě tvrdili, že u nikoho jiného se s tím nesetkali?

Jinak doporučuji i tak zavolat technika UPC, čím víc lidí jim to nahlásí tím větší šance, že se jim podaří najít příčinu. viz http://www.upczone.cz/viewtopic.php?f=10&t=3591&p=51194&hilit=%2Alv5500#p51194

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by to tipoval na nejake ruseni, kdyby byla zavada v televizoru, urcite by si na ni stezovalo mnohem vic lidi,

je mozny ze tyhle televizory maji tuner, ktery je nachylnejsi na okolni ruseni,

muzes vyzkouset maly test, ktery popisuju v Navodech kb.php?a=10

treba na neco prijdes, napis pak jak to dopadlo.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

Jak Ti začne tenhle mux blbnout,tak zkus dát menu(homeˇ-manuální ladění-tam uvidíš frekvenci a sílu a kvalitu signálu a když bude nevyhovující,tak vyzkoušej přidávat nebo ubírat Hz a dívej se co to dělá s kvalitou signálu-frekvence muxu je 163 500Hz.Je to jen takový nápad,nevím jestli to zabere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...