Přejít na obsah

Prosim o radu s ladenim na TV LG


Návštěvník amur55

Doporučené příspěvky

Návštěvník mrapa
Já mám na tom muxu sílu signálu 95-100%, takže se obávám, že mně ani zesilovač nepomůže. Navíc když tu byl technik, zkusil pro vyzkoušení zesílit signál přímo on v rozvodné skříni (dočasně prý stáhl signál i od jiných účastníků) a nepomohlo to...

 

Tak nevím, kde je pravda. Nicméně to opravdu funguje. Chtělo by to zkoušku ještě u někoho, aby se to potvrdilo. Z UPC mne také přesvědčovali, že je vše OK a v signálu chyba není .

Buď to zesilovač odrušil (nevím zda je to možné, jsem laik), nebo opravdu nevím že Ti to nejde, když máš tak silný signál (kolísá Ti ten signál, nebo je stabilní????)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi přišla následující odpověď z lgeservisni@gmail.com

Vážený zákazníku,

Na jevu, který uvádíte společnými silami pracujeme s vývojovým centrem a výrobním závodem i s UPC.CZ.

Sledujte prosím webové stánky http://www.lgecz.cz . Dle infromací výrobního závodu bude uvolněna nová verze firmware cca druhá polovina dubna 2012.

Naleznete ji podle modelu TV , v sekci ovladače a software u příslušného modelu.

S pozdravem,

LG servis

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník mrapa

technik napsal:

Co zkusit tento odkaz http://www.lg.com/cz/support/product/su ... t-profile# je tam fw Version 05.01.10 and 05.11.08

 

Podle hlášky od LG by měl být nejnovější. Tak to zkuste

 

Ten firmware je tam už dost dlouho a na 55LW5500 to uvedený problém nevyřešilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podivejte kde je v analogu Barandov(spis jeho nosna zvukukde konci a zacina mux 163,5)a pak se podivejte na 163,5 pokud vam neco dojde tak je to snad jasne ne:-)napoveda viz.frekvencni plan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...