Přejít na obsah

Prosim o radu s ladenim na TV LG


Návštěvník amur55

Doporučené příspěvky

Návštěvník pavon

Zdravím, chci se zeptat, mám tv LG42LV375S-ZC a od včera, vždy když si seřadim kanály jak chci, tak po chvilce se mi toto řazení rozhodí. Nevíte, kde je chyba? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník vilo3

Mam 42LG550J a nenaladi mi vsetky programy v dvbt na kanaloch 21S,22S,23S,24S,25S,26S ked ladim automaticky ,,ak ladim manualne tak na prislusnom kanaly ich naladi vsetky ,ale z ineho sa zas niektore vymazu ,,krajinu mam zvolenu ,norsko,lebo na inej to nejde naladit,,su to frekvencie 306,314,322,330,338,346MHz,dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Vilo3: UPC v SR nevysiela dvbt ale len DVB-C signál. Skús navoliť krajinu žiadna (dve pomlčky na konci zoznamu krajín). Nemáš pravdu s tým, že všetky Tebou uvedené muxy sú QAM64. Pozri si zoznam kanálov a technické parametre MUXov na stránke UPC v spodnej časti: Najhladanejšie/CAmodul/Frekvencie TV staníc.

http://www.upc.sk/televizia/upc-prijima ... b3-content

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vilo3

Ja som nepisal ze chytam UPC,,ale tie kanaly co sa snazim naladit maju QAM64 ,,,,a ked som dal krajinu ziadnu ,tak tiez vobec nenaladilo,,len nechapem preco ked rucne naladi niektory kanal je tam asi 9programov ,tak iny zmaze ,celkovo je tam asi 52programov a naladilo max 37

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysielnie DVB-T programov v špeciálnom pásme je neśtandardné, preto je aj problém pri automatickom ladení. TV prijímaće ladia DVB-T tuner v 3.TV pásme kanály E5-E12 a v UHF pásme kanály K21-K69.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vilo3

Ako som uz pisal ide to ladit iba v krajine norsko,,ziadnej inej nie,blbe je ze kanaly naladi a pri dalsom ladeni niektore zmaze ,pritom dalsie kanaly v UHF pasme uz ulozi,,ine tv samsung,panasonic,a dvbt box s tym problem nemaju iba LG :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

U LG jsem jako zemi běžně dával pomlčky, pak si vzal seznam frekvencí a všechno ladil ručně. Je to sice opruz, ale naladil jsem všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...