Jump to content

marena

User
 • Posts

  479
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Everything posted by marena

 1. Já jsem dosud nepřešel, až jsem šel na starou adresu HBO MAX a po kliknutí na tlačítko přechodu na MAX se mě to ani nezeptalo na heslo, vše se rovnou spustilo a můžu se dívat na co chci. Nevím, jestli mě to po pár dnech nevykopne, ale zatím to funguje.
 2. Tomu nevěřte. Vodafonu záleží jen na tom, aby to měl extrémně zabezpečené. Že to pak spoustě lidí nefunguje je nezajímá.
 3. Teď jsem to zkusil a potvrzuji, Animal Planet se spustí v angličtině.
 4. Jak píše Kenny, náhledy jsou vidět do 15. minuty přesně, pak už nic. Vy jste to zkoušel na zpětném zhlédnutí nebo nahrávce? Na ZZ to někdy funguje po celé délce (i když teď zkouším ZZ Comeback S1E7 a tam jsou taky jen 15 minut), ale v nahrávkách jsem náhledy neviděl... snad nikdy. Tam je to vždycky černé.
 5. U Vodafonu 2 roky znamená "máme to hotové a připravené, čekáme jen na zařazení do appstoru"
 6. Nevím, ale docela bych se vsadil, že pořád stejně. Takže ušetřim čas zdejším Ondrům a Veronikám a odpovím místo nich: Víme o tom, pracujeme na tom a během jednadvacátého století to možná bude hotovo. Ale zaručit to nemůžeme. Jo a kdybyste chtěl podrobnějši informace, napište na tam.je/forum. Odpovíme vám sice totéž, ale zato přes ověřené fórum!
 7. Nepoužívám ani VPN ani proxy. Ale pravdou je, že nejdou přehrát jen nahrávky. Normální ZZ jakžtakž funguje, sice náhodně hází podobné chyby 1863 a 1865, ale když to zkusím třikrát, čtyřikrát, tak se nakonec chytí a pořad přehraje.
 8. Nejen že nejde přehrát nahrávky/ZZ na boxu, ono je nejde přehrát ani na PC. Tam sice sice tlačítko přehrání je, ale nic se nepřehraje, vždy to skončí chybou WV1862. Přitom živé vysílání funguje, takže v monitorech/zabezpečení problém není. Neschopnost vodafonu je prostě neuvěřitelná.
 9. Já jsem přihlášen přes plátce, protože přes email to není možné. Zkoušel jsem to aktivovat několikrát, pokaždé na jiný email a nikdy mi nepřišel ten potvrzovací mail. Takže mi nic jiného nezbývá.
 10. Tak to tedy nevím, kde to vidíš, u mě nic takového není:
 11. A každý člen týmu mluví jiným jazykem a navzájem si nerozumějí. Přinejmenším to tak vypadá, soudě podle výsledku.
 12. Ano, tohle mě potěšilo, jsem rád že nemám číslo u Vodafone! Ale chudáci ti, co ho tam mají. Možná je to antimarketingová akce - nechcete, abychom vás otravovali nesmyslnými SMSkami? Převeďte si telefon od nás jinam! 🤣
 13. Zajímavé, u mě se na konci toho intra na skyshowtime.com/cz zobrazí podobná informace, ale s omezením do 28.3. Chacha, teď jsem odroloval kousek níž a tam už je 11.4. 😄
 14. U mě taky. Vypadá to, že všechno co se mi nahrálo za poslední 3-4 týdny je nedostupné a nedá se ani přehrát ani smazat. 👿 Tak dnes ještě lepší - po tom, co jsem si včera něco nahrál a dnes nemůžu zhlédnout na PC, jsem zkusil zapnout STB. Zobrazil jen hlášku "Set top box pozastaven" a nefunguje na něm vůbec nic. Naštěstí po tom, co jsem ho vytáhl ze zásuvky, nakonec naskočil a funguje. I ta nahrávka na něm jde přehrát. Nemám z toho vůbec dobrý pocit, vypadá to, že se to Vodafonu brzo sesype celé. Je zajímavé, jak při konkrétním nahlášení problému několika uživateli zdejší zástupci Vodafonu mlčí. Já vím, je víkend a pro ně je to práce, přece sem nebudou chodit o víkendu. Ale ono to asi nevadí, protože když už něco odpovědí, tak to stejně bude jen "napište nám na tam je forum".
 15. Samozřejmě že platí, nejen platí, ono tohle je přímo výchozí bod nových pravidel.
 16. To není pravda. Třeba takový Netflix řeší DRM i geoblokaci a přesto funguje. HBO podobně. Jen Vodafoun to implementoval tak, aby to nefungovalo skoro nikde.
 17. Nedivím se, že vám to vadí. Např. takhle to vypadá u slušného providera (síť Vodafonu mám jen pro ženu a děti, já jedu přes lokálního providera): To je docela rozdíl, Ze? Ale i na Vodafonu mám vysledky lepší než vy:
 18. Parádní přehled, díky! To by zasloužilo samostatný topic a připnutý. Ale proč v seznamu chybí nejčastější chyba - WT1807?
 19. Já mám nastavený režim vysoké úspory energie. Teď jsem na vypnutý box sáhl a pořádně hřeje, má nejmíň 50°C. Takže evidentně dost žere i v tomhle módu. Vzhledem k ceně elektřiny a faktu, že z 90 % sleduji TV přes PC, to odpojím od napájení. Zkoušel jsem to zapnutí a zvuk tam je, ale je to krátké nijak moc rušivé...
 20. To nechápu. Já když si na STB otevřu EPG (zeleným tlačítkem), tak tam mám programy srovnané správně, tak jak jsem si je seřadil.
 21. Přetáčení na Primě?
 22. Poslední informace byla, že takhle jim to připadá v pořádku a letos už žádné změny dělat nebudou, protože se budou věnovat důležitějším věcem. Vypadá to, že u Vodafonu dělá jeden člověk úplně všechno a letos se holt zaměří na něco jiného.
×
×
 • Create New...