Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/06/2023 in all areas

 1. Jak to, že není možné? Normálně nechat notářsky ověřit podpis.
  0 points
 2. Opet jen podotknu, ze nic jako FM tuner neni. Je to VKV tuner. FM je oznaceni modulace signalu na nosnou vlnu
  0 points
 3. 20 Mbps už by bylo moc. Už i při těch 3-7 Mbps malí poskytovatelé šílí.
  0 points
 4. @Adolf.Shitler Jj, uz cca rok to podporuji i LG TV a s prepracovanou apkou to konecne vypada jak v 21. stoleti.
  0 points
 5. Myslím že jste trošku odbočili od tématu, tady byla řeč hlavně o internetové televizi pro PC a případně další zařízení a tam si nemůžu pomoct ale Vodafone je s kvalitou a podporou aplikací stále pozadu a má na konkurenci pořád co dohánět, ale třeba to propojení DVB-C s IPTV přímo v televizoru by bylo fajn, jenže Vodafone spíš tlačí na set-top-boxy než CA moduly, takže takové vychytávky asi nelze moc očekávat.
  0 points
 6. Jakože mám spuštěnou aplikaci, a ona SAMA přepíná mezi SAT a OTT ? Že to vpodstatě nepoznám. Tak jako to má vtv box? Nebo musím manuálně měnit vstup TV a pokud chci pozastavit atd. tak spustit aplikaci?
  0 points
 7. Jak říká tady Simon 😄 , kvalita DVB-C a OTT je někde jinde. Lze to hodně vidět, např. na vlasech lidí a další objekty složité pro kompresi. DVB-C má vyšší BR. Mně by se třeba strašně líbilo, kdyby mohl člověk mít aplikaci VTV v televizi, která by brala živé vysílání z CA Modulu, a ostatní funkce z netu. To by mi přišlo jako skvělé řešení. Vím, že je to asi celkem fantazie, protože by to vyžadovalo spolupráci výrobců a operátorů, ale třeba by to šlo. Hlavně aby nám nezrušili DVB-C, potom už kabelovka nemá oproti optice moc výhod. A o RF televizi na optice v česku nic nevím. Používá to někdo ?
  0 points
 8. Mám DVB-C s CA modulem a za celou dobu existence výpadky asi jenom 2, víc jsem jich neregistroval. Pokud jde o kvalitu obrazu, tak to je o level jinde, než nějaké netové mazanice a la Telly (Digi) apod.
  0 points
 9. @Azaleia98Pěkné ráno, v rámci EU využíváte svého tarifu, jako kdybyste byl v ČR se stejným datovým balíčkem. Jiné je to v případě tarifu s neomezenými daty, kde v této zóně můžete u Vodafonu využít jen 68 GB dat. EU přesně určuje, kolik dat můžete v zahraničí využít bez příplatku. Vodafone vám dává možnost čerpat mnohem více dat, než kolik nám stanovují předpisy EU jako povinnost. Nastavení jiného počtu dat mimo ČR vám nabídnou nemůžeme, v zahraničí nepoužíváte vlastní síť, jde o roaming, který má jiné podmínky.
  0 points
 10. Arirang TV, NHK World, Al Jazeera, NASA TV... by mohli bejt v kabelu taky jako FTA 😉
  0 points
 11. Aha, já jsem se těch nul přepočítal 🤣 To jsem to zvojtil. Omlouvám se 😂 Nějak záhadně jsem tam viděl o nulu víc 😄
  0 points
 12. Ani jsem to netušil, že už je to tak dlouho. Délka užívání účtu: 26 let 1 měsíc 4 dny
  0 points
 13. Pokud někomu nestačí u VF neomezeného tarifu těch 68 GB v roamingu, pak je asi opravdu lepší, aby si pořídil místní SIM v Germánově.
  0 points
 14. Jsem přesvědčený, že ne. Myslím si, že žádný operátor v ČR toto nenabízí. Je ale na uváženou, jestli byste si nemohla pořídit místní sim na data, a českou sim používat jen v ČR.
  0 points
 15. Ten samý leták se povaloval v Praze na Smíchově, akorát nevím jakou technologií to bude, jelikož tam nově natáhl Vodafone optiku, ale dle modemů se to zas tváří na DOCSIS.
  0 points
 16. Kdo má účet u Googlu může tuto aplikaci nainstalovat i z PC na https://play.google.com/ kde se vybere do kterého zařízení se to má nainstalovat - zařízení musí být zaregistrované
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...