Jump to content

Jack_6428

User
 • Posts

  2,284
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

Everything posted by Jack_6428

 1. To vysvětluje proč mi to ani už nenačte stránku. RIP.
 2. Díky za Boomerang a že je už hned v Horizonu.
 3. Tlc hd a cctv4 hd jede i na starym boxu v exupc siti.
 4. Ha a to jsem vcera dostal echo ze od dneska par dni bude globalni vypadek. Ze by se samani konecne trefili? 😁
 5. Jelikož je nás víc a týká se to víc programů bude problém fakt u VF.
 6. Je tu furt @technik aby to omrknul kde je zakopaný pes? Nebo to checknul někdo kdo se vyzná v těch muxových tabulkách? Podle mě to jasný a prostě přetejkaj muxy s malou rezervou kdy maj kanály variabilní tok a potřebujou si ukousnout víc.
 7. Bude podle mě buď problém VF (malá rezerva v muxu) nebo chyba TW (na odbavení). To první se mi zdá pravděpodobnější. Může na to třeba technik mrknout?
 8. Já to pozoruju už někdy od začátku roku, max. od jara, celkem pravidelně. Třeba tak 2x za minutu v horší (viz screenshot) ci lepsi podobě. Jak na STB tak CA tak HorizonuGO (odkud je screen). Divím se, že to nikdy neřekl už dřív. Nikdo na to asi nekouká 😄
 9. Už nějaký měsíc kostičkuje/přetejká? Cartoon Network HD. Vidí to taky někdo?
 10. Občas se to stane. Viděl jsem to kdysi i na Nat Geo či Power TV.
 11. Minimálně do doby, než tu bude Disney+, stanice NG/NGW/DC neskončí. Což bude někdy koncem roku, říjen-prosinec. A nejspíše ani krátce poté. Zatím je záměr si je udržet - minimálně k propagaci Disney+ dokud nebude mít dost předplatitelů. Na podzim se uvidí víc. Ale pokud by měly skončit, tak nejdříve na jaře 2022 ne-li později. Jinak ano, je fakt, že Disney kanály po světě postupně vypíná, hlavně Disney Channel(y), ale zatím to byly celkem rozvinuté VOD trhy.
 12. https://www.horizon.tv/cs_cz/ mi dnes nejede. Chrome/Firefox na PC.
 13. Věřím, že časem nakonec ještě i na BBC World News HD, CNN HD, CNBC HD, France24 HD, Travel XP HD, Epic Drama HD, HGTV HD, Disney Channel HD, Nickelodeon HD, NickToons HD, AXN HD, MTV HD, Extreme Sports HD, TV Paprika HD, Spektrum Home HD, Minimax HD dojde snad také :)
 14. To je sice pravda, ale tady není na vině VF. Je to rozhodnutí provozovatele Discovery víceméně v celé Evropě.
 15. Jak to? Není snad nejširší s nejlepší kvalitou? Co byste ještě chtěl?
 16. Když čtu jak lidí hltají ČT3 tak se mi to nezdá, nevím. Jinak mě napadlo, že třeba zařadí RIK.
 17. Na nejstarším boxu s hdd ale není označen jako HD, ale furt jen jako Mezzo. A na Disney zmizela CZE stopa a na CN je jako první ENG namísto CZ. Jen pro info 😉
 18. Což je další věc... Máme tu nejen reklamy mezi pořady a uprostřed pořadů, ale i sponzory pořadů před a po a dokonce ještě bannery během pořadů. To znásobte množstvím stanic a průměrných pauz a jde vám hlava kolem. Je to otravné. A taky zoufalé, ceny musí být hodně nízko (anebo vysoko), že ani toto množství nestačí.
 19. Protože těch reklam je díky nižším cenám a více programům více než dříve a řada stanic, zastupovaných stejnými agenturami, vysílá stejné reklamy a někdy i ve stejném pořadí. Takže můžete jednu reklamu vidět i 20x za den, což je na palici. Nemluvě o tom kolik reklam se nyní objevuje na YouTube bez ohledu na kanál.
 20. Ty ruské kanály teď mají myslím od někoho jiného než ten nový, takže asi proto. Epic Drama asi bude, možná že už to je i ta HD rezerva. BBC v HD by mohla být. CNN při českém CNN v HD nevím. CNBC sice zmizelo, ale to RT kdysi taky a pak se vrátila v HD než ji opět zrušili. S TA3 to bylo tuším podobné. Třeba se CNBC vrátí někdy v HD. Ještě tam je DW, France24... Třeba někdy taky je překlopí. Zprávy ale nejsou prioritou asi no. Zaráží mě ale, že ty největší dětské stanice nemají v HD ještě ani signál.
 21. To bude ten Sky News... Myslím, že bude součástí dohody s Viasatem 😉
 22. Pamatuju, že jsem začínal s internetem o rychlosti 1Mbps u UPC někdy kolem roku 2005. Pak to zvedli myslím na 5 a pak na 20, atd. U TV si pamatuju ještě Cable Plus. Ten jsem zažil někdy od roku 96 a byl jsem smutný, když SuperMax, Max1, KabelPlusFilm, Hallmark a následně i Cartoon Network v nabídce skončil. Leč termínal CATV jsem nikdy neměl, podařilo se mi dva kusy sehnat.
 23. Jj, myslím, že na rezervě už testuje. Vidím tam titulky.
 24. Taky myslím, že těch sportů je dost. Furt by zbylo ČT4, Eurosport 1, Eurosport 2, Sport 1, Sport 2, Sport 5, Arena Sport 1, Arena Sport 2, Extreme Sports, Golf Channel, Fightbox.
×
×
 • Create New...