Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Risoner.777 napsal:

jen pokud se můžu zeptat - na ten sportovní balíček  O2 se díváte přes jejich aplikaci na smartTV, na notebooku (HDMI)  apod., nebo mate jejich set-top-box? díky 🙂

Na chatce na SMART TV s androidem  , doma buď na Android boxu v aplikaci nebo přes KODI nebo v satelitním přijímači s linuxem přes Archiv CZ/SK.  Jejich box je nesmyslminimlně z důvodu ceny , ale prý moc nefunguje

Upraveno uživatelem keramik
odesláno bez textu
  • Souhlasím 1
  • Děkuji 1
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

@Medvěd Odkaz na měření sledovanosti jsem tady už dával, stačí si dohledat.

 

@namec A další dvě třetiny  bláboly o lejně, protože NS 5+6 prostě v nabídce VF není a šmytec, takže jakákoliv diskuze proč tomu tak je a kdy už cosi bude nebo nebude, je jenom bezduchý výkřik do tmy.

Ale drtivá většina z toho jsou vaše naprosto nesmyslné bláboly o ničem, které navíc podkládáte jen účelovými daty, vytrženými z kontextu a když vám je někdo vyvrátí, tak jen slovně útočíte, místo reálných argumentů. Ano, jakákoliv diskuse je zbytečná, ale s vámi, protože se chováte jako typický internetový troll, který má radost, když někoho vyprovokuje k reakci. A já se stydím, že jsem se od vás vyprovokovat nechal. Takže od této chvíle na vás již nereaguji a vyzývám i ostatní v této diskusi, aby vás ignorovali! Protože jen tak se sem vrátí slušná diskuse k tématu.

  • Souhlasím 4
  • Nesouhlasím 1
  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PenoVy jste tady ještě krátce a Adolfa neznáte, on musí mít ve všem pravdu a poslední slovo, takže je potřeba se s ním vyhýbat zbytečným slovním přestřelkám.

Nicméně jako moderátor tady asi budu muset přitvrdit a některé zbytečně příspěvky začít skrývat, protože už mě to taky nebaví pořád dokola to číst.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Peno Že se ti měření sledovanosti nelíbí je pouze tvůj osobní problém. Stejně jako fakt, že prostě sporty v televizi v ČR netáhnou a lidi raději sledují Novu, Primu a ČT. Takže se s tím budeš muset holt smířit a nevztekat se jak malé děcko, kterému někdo rozšlápl bábovičku na pískovišti. Tolik asi k tématu vše, protože NS 5+6 v nabídce VF není a tudíž i celá debata naprosto postrádá jakýkoliv smysl.

@namec To ale piš hlavně těm, co zde soustavně skuhrají o NS 5+6 a jak kolovrátek pořád demonstrativně vyhrožují odchodem, když nebude po jejich a VF tyto programy nezařadí. O tom je totiž celý spor, aby dotyční klidně přešli jinam, když nejsou s nabídkou VF spokojeni a je po problému.

  • Souhlasím 2
  • Nesouhlasím 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, tomus napsal:

@PenoVy jste tady ještě krátce a Adolfa neznáte, on musí mít ve všem pravdu a poslední slovo, takže je potřeba se s ním vyhýbat zbytečným slovním přestřelkám.

Nicméně jako moderátor tady asi budu muset přitvrdit a některé zbytečně příspěvky začít skrývat, protože už mě to taky nebaví pořád dokola to číst.

No, vlastně jsem tu byl už v době, kdy se to jmenovalo UPC Zone. To, že mám teď nový účet je jen proto, že jsem se do svého starého nedokázal přihlásit. Asi mi byl smazán pro neaktivitu, protože je pravda, že jsem tu už pěkných pár let nebyl. Tak jsem si holt založil nový účet. Ale pravda, z doby, kdy jsem tu aktivně působil, žádného Adolfa neznám. Holt asi přišel až po té, co jsem odešel.

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • Haha 1
  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem exUPC, vůbec jsem si neuvědomil, že toto je bývalá UPC zone, je to fakt dávno 🙂

9 hours ago, Risoner.777 said:

jen pokud se můžu zeptat - na ten sportovní balíček  O2 se díváte přes jejich aplikaci na smartTV, na notebooku (HDMI)  apod., nebo mate jejich set-top-box? díky 🙂

Já jsem zatím používal aplikaci na Android TV (přes side loading, funguje docela dobře i na Chromecast with Google TV) a Chrome z počítače (taktéž bez problémů).

Zkoušel jsem i to rozšíření pro KODI - ale to nefungovalo úplně spolehlivě - jen živé vysílání, nebo poměrně kostrbaté rozhraní přes menu. Ale IPTV Simple Client mi nefungoval dobře, ale možná je to problém mezi židlí a klávesnicí.

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty, kdo mají satelit:

Liga mistrů UEFA a MotoGP jsou zdarma v bezplatné TV

Německá neplacená televize DF1 oznámila tento týden dvě významné sportovní akvizice. Stanice vysílá v HD rozlišení do celé Evropy nekódovaně ze satelitu Astra na pozici 19,2 stupně.

https://www.mediaguru.cz/clanky/2024/03/liga-mistru-uefa-a-motogp-jsou-zdarma-v-bezplatne-tv/

 

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...