Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

V 4. 4. 2024 v 11:54, Ondra - Vodafone napsal:

Chápu, že to zejména pro fanoušky F1 a dalších sportů je dlouhé, stále však platí, že jakmile bude jasno, dáme vědět. Proto sem nepíšeme pod každý druhý příspěvek. Ale napíšu to po čase znovu - jednání probíhají a není nic rozhodnuto. Stále tedy platí, že Nova Sport 5 a 6 se mohou v naší nabídce objevit...

 

Pokud se uz tedu neco vi tak by se hodila nejaka info od zasvecenejsich...

Nebo se s tim prijde az uz se to bude vedet odjinud?

Pro formu by nebylo od veci s tim prijit sem treba jen o hodinu driv nez se to vypusti jinde verejne....

  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dobrá zpráva, ale jsem teď zkušebně na měsíc zdarma u O2TV a včerejší hokej na O2TV sport byl milý bonus. Pokud bude fungovat ta vratka 300 od Air, se sportem se k Vodafone nevracím

  • -
  • Start
  • Základní
  • CA modul
  • Česká republika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle to nefunguje, nejdříve musí jít tiskovka. A tohle je sice oficiální fórum, ale neslouží pro komunikaci novinek atd. Předpokládám, že prvně to půjde na Sociální média, takže Facebook, Twitter... Pak začne závod novinářů o to, přinést to první či mezi prvními.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Marek-26 napsal:

Takhle to nefunguje, nejdříve musí jít tiskovka. A tohle je sice oficiální fórum, ale neslouží pro komunikaci novinek atd. Předpokládám, že prvně to půjde na Sociální média, takže Facebook, Twitter... Pak začne závod novinářů o to, přinést to první či mezi prvními.

Tak co se týče VF a jeho komunikace směrem k zákazníkům ohledně novinek,tak novinky u VF TV jsem věděl dřív z Mediaguru.cz(Lukáš Polák),než z nějakého mejlu,fb stránky atd od VF 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, melmus napsal:

Je to dobrá zpráva, ale jsem teď zkušebně na měsíc zdarma u O2TV a včerejší hokej na O2TV sport byl milý bonus. Pokud bude fungovat ta vratka 300 od Air, se sportem se k Vodafone nevracím

To je zajímavá nabídka 30 dní zdarma. Jen nechápu proč chtějí ověření bank id nebo občanku. Tmobile pro zkušební nabídku chtěl jen mail a kartu. Ani jméno ho nezajímalo. 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam mám SIMku do zabezpečovačky s paušálem a měl jsem to v mojeO2, stačilo to odkliknout, nic to po mně nechtělo. A bylo k tomu i nějaké Voyo

Upraveno uživatelem melmus
  • -
  • Start
  • Základní
  • CA modul
  • Česká republika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...