Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

-jj ty pristupy se lisi...

-treba u meho primarniho poskytovatele je jedno zarizeni first screen zaklad, za kazde dalsi je 30,- (to akceptuju )
kazdym dalsim je myslen jejich stb nebo TV(LG, Sam, Sony atd. _s androidem)
second screen zarizeni muzu mit ke svemu tarifu 7 -to muze byt telefon/tablet, PC, stb s androidem(ne certifikovany android/google TV) 

asi nejak takto...

 

Spoiler

PDu.thumb.png.d24e5731cc42ab2caab71c01c584f2d2.png

 

  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano O2 má v základu pouze možnost sledování na jednom zařízení v ceně, také mě to dost překvapilo, v tomhle je Vodafone úplně někde jinde, jenže ten si to může dovolit, když hlavní zátěž jde stále běží přes DVB-C.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Telly neboli dřívější Digi, to je naprostá tragédie. Aspoň pokud jde o SAT služby. A celkově firma pořád v červených číslech, až by člověk řekl, že jedinou jejich snahou je natáhnout co nejvíc zákazníků a pak to celé někomu prodat (nejspíš PPF, to jsou experti na skupování podobných firem).

Telly patří ke skupině Lama energy group. A při registraci je v defaultu zatržítko se souhlasem o informování o výhodných službách skupiny.

Takže kdo neodškrtne, tak mu bude volat nějaký agent s levnou elektřinou.

Telly o sobě hlásí že je nejlepší a nejstabilnější, ale ostatní poskytovatelé jako Tmobile nebo sledováníTV je taky velmi stabilní, tak je zajímavé jak k tomu došli.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud budou nekteri stale bez rozmyslu slyset na nej-lepsi/stabilnejsi a dalsi nej tak to budou samozrejme pouzivat.

Jen bych rad videl definici nejlepsi... -a v pripade toho druheho slova vime o co jde o stabilitu na trhu? cenove? pripojeni? fluktuace zamestnancu? vymyslet se da cokoli... 

Pokud ty pojmy nekde vysvetluji(technickymi daty, merenim) a ja jen neztracel cas s dohledanim tak se vsem omlouvam...))

  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde na webu to nevysvětlují, takže nejspíše prázdná slova.

Vyzkoušel jsem sledováníTV, Vodafone, Tmobile a zatím nejlépe vychází sledování TV. Hodnotím tedy mobilní a web aplikaci, kvalitu obrazu, funkce a spolehlivost dohromady.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím souhlasím SledováníTV je nejlepší bohužel NS5&6 nemá a mít nebude, sdělili to jednoznačně. Telly je víceméně totožná a T-M je sice velmi jednoduchá ale přehledná funkční apka, akorát nelze zatím řadit programy. Vodafone nehodnotím protože aplikaci pro AppleTV nemá a streamování přes AirPlay je tragédie. To s tou stabilitou je podle mě rýpnutí do O2, které každou chvíli padá při sportovních přenosech, což nemohu posoudit, měl jsem to pouze krátce s jejich STB a obraz mi přišel tragický.

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tmobile mi řadit šlo jak na webu, tak v app. Dokonce na webu pohodlně řadit pořadí v mobilní app.

U Vodafone je řazení v mobilní app horor, navíc v každém mobilu nutno řadit znova.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...