Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, pan Novak napsal:

Pokud se uz tedu neco vi tak by se hodila nejaka info od zasvecenejsich...

Nebo se s tim prijde az uz se to bude vedet odjinud?

Pro formu by nebylo od veci s tim prijit sem treba jen o hodinu driv nez se to vypusti jinde verejne....

Ja delam ve Vodafonu, více zasvěcen být nemůžu 🤣 zítra se objeví Nova Sport 5 a Nova Sport 6 balíčku sport a v balíčku allinone... Ten kdo má ještě starý UPC classic comfort komplet včetně balíčku sport Tak ten má smůlu funguje to pouze u Nových Vodafone TV tarifu s balíčkem sport.

  • Super DSL
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Pustějov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, benassyGT napsal:

Ja delam ve Vodafonu, více zasvěcen být nemůžu 🤣 zítra se objeví Nova Sport 5 a Nova Sport 6 balíčku sport a v balíčku allinone... Ten kdo má ještě starý UPC classic comfort komplet včetně balíčku sport Tak ten má smůlu funguje to pouze u Nových Vodafone TV tarifu s balíčkem sport.

Tohle doufám není pravda, nebo Vodafone zažije divoký telefonát!

  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • Ostrava-Poruba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, benassyGT napsal:

Ja delam ve Vodafonu, více zasvěcen být nemůžu 🤣 zítra se objeví Nova Sport 5 a Nova Sport 6 balíčku sport a v balíčku allinone... Ten kdo má ještě starý UPC classic comfort komplet včetně balíčku sport Tak ten má smůlu funguje to pouze u Nových Vodafone TV tarifu s balíčkem sport.

Mě by zajímalo kdo bude ochoten vzdát slev a přejít dobrovolně na novou nabídku ...  kvůli Nova Sport 5 a 6  teď se dozvíme kdo je nejvěrnější fanoušek Formule 1 😀😀,,,,, nebo zákazníky budou tak naštvaný půjdou ke konkurenci 😁 jinak upřímně řečeno nova programová nabídka se strašně se mi  nelíbí,, doufám doufám že to budu mít původní  nabídku co mám nová základní nabídku má  100+ programu navíc  na co proboha  já sem sportovní fanoušek sleduju pouze sport nepotřebují další další ptákoviny 🤣              

Mě by velice zajímalo kolik zákazníků přešli  k nové nabídce ,,,,,,  kvůli kanálům premiér Sport 1 a 2 co se týče obsahu tam mají akorát první volbu ,,,, Liga mistrů zítra se tam bude vysílat Bayern Real  ,,, jinak ten obsah upřímně stojí za prd,,,,,, Euroliga mě nezajímá  a tak dále  mě by velice zajímalo jestli 02 TV sport mají ještě zájem  udržet ten kanál premiér Sport 2,,,,,,,   a   premiér Sport 1 vlastní majitel Telly ,,,,,,,,,,,         

Upraveno uživatelem petr-000
  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli do srpna chtějí všechny klienty převést na novou TV tak nemá cenu to dávat do starých balíčku, jestli ty Nová TV přidaji

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...