Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198

Doporučené příspěvky

Jestli se smím zeptat, co máte za televizi? Já jen, že ve svém JVC s Androidem 9 jsem tu apku od O2 normálně našel. Dokonce byla na prvním místě v doporučených. Já tedy půjdu do Skylinku a jejich apku jsem, naštěstí, našel taky, českou i slovenskou 😁

Ale ta cena za settopbox, to je snad hloupý vtip, ne? To nemají nějaký měsíční pronájem? I když, je otázka, jestli by se to vyplatilo. Ale pamatuji, že když před pár lety pořizoval O2 TV můj otec, tak mu taky na prodejně řekli, že pokud jeho televize podporuje aplikaci, má raději použít tu a zapomenout na settopbox. Ale je to už nějakých pět let a otec se mezitím vrátil k VF, takže nevím, jaká je situace teď.

  • Super
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Compal CH7465, Vodafone TV Standard, CA modul
  • Hodonín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozor je apka O2TV a apka O2TV 2.0   To je podstatný rozdíl a pokud si budeš O2tv pořizovat  dostaneš už tu O2TV 2.0 .   Nicméně pokud má v sobě android tak by tam měla jít nainstalovat i apka z neoficiálních zdrojů.  A druhá věc O2Tv 2.0 přes aplikaci android TV neumí přepínat multidimenze. Musíš si ten zápas najít pčes menu - sport - hokej - extraliga - přímé přenosy. Celkem si zaklikáš.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

37 minutes ago, Peno said:

Jestli se smím zeptat, co máte za televizi? Já jen, že ve svém JVC s Androidem 9 jsem tu apku od O2 normálně našel. Dokonce byla na prvním místě v doporučených. Já tedy půjdu do Skylinku a jejich apku jsem, naštěstí, našel taky, českou i slovenskou 😁

Ale ta cena za settopbox, to je snad hloupý vtip, ne? To nemají nějaký měsíční pronájem? I když, je otázka, jestli by se to vyplatilo. Ale pamatuji, že když před pár lety pořizoval O2 TV můj otec, tak mu taky na prodejně řekli, že pokud jeho televize podporuje aplikaci, má raději použít tu a zapomenout na settopbox. Ale je to už nějakých pět let a otec se mezitím vrátil k VF, takže nevím, jaká je situace teď.

Takhle, technicky vzato bych mohl nainstalovat aplikaci přímo na televizi (LG, podporovaný model), ale používám ji jen jako "hloupé" zařízení, nepřipojené k internetu a streaming / IPTV mi řeší NVIDIA Shield Pro (proto ten Android TV). A tam bohužel opravdu aplikace k dispozici není, ale podle toho, co psali lidé tu i na jiných fórech, jde nainstalovat pomocí sideloadingu.

A ano, souhlasím že ta cena za zařízení zní jako skvělý vtip. Pronájem jsem nenašel - jedinou věc, která se maskuje za pronájem byla možnost splácet zařízení 5 let 😄- úpřímně bych chtěl vidět, jak budou to zařízení 5 let podporovat i s aktualizacemi 🤣

No uvidím, když to bude moc hrozné, tak půjdu přejdu ke Skylinku a oželím MotoGP a WEC.

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 2. 2024 v 9:54, Martin - Vodafone napsal:

Hezký den, o zařazení kanálů Nova Sport 5 a 6 jednáme, ale zatím ještě nemám podrobnosti. Tak snad to klapne 🙂 

Mě by zajímalo jak to už konečně bude? To čekání je dlouhé a polovina fanoušků pořád nic neví, jestli přejít na jiného operátora nebo zůstat.. 😮‍💨

  • Premium
  • -
  • Sport
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Česká lípa
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud to Vodafone oficiálně veřejně neoznámí, tak se tady nic jiného nedozvíme, protože Vodafone žádné interní informace z průběhu jednání nikdy nezveřejňuje a je dost možné že ani ve Vodafone ještě sami neví jak to nakonec dopadne, protože cena za ty kanály je vysoká a vyjednávání se může klidně ještě  protáhnout.

Také je potřeba myslet na ty klienty které tyhle sportovní kanály nezajímají a nebudou si chtít připlácet za sportovní balíček, nebo televizní nabídku, takže za mě ať Vodafone raději vyjednává déle a domluví se na nějaké kompromisní ceně, než kvůli tomu zdražovat. a co si pamatuji tak za UPC to nebylo jiné.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to by asi zajímalo všechny. Kdyby se domluvili, byly by toho plná média a Vodafone by se tím pochlubil. Jelikož ani jedno nenastalo ani Vodafone neavizuje zdražení, pak se dá předpokládat, že jednání ještě nejsou u konce. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, keramik napsal:

pozor je apka O2TV a apka O2TV 2.0   To je podstatný rozdíl a pokud si budeš O2tv pořizovat  dostaneš už tu O2TV 2.0 .   Nicméně pokud má v sobě android tak by tam měla jít nainstalovat i apka z neoficiálních zdrojů.  A druhá věc O2Tv 2.0 přes aplikaci android TV neumí přepínat multidimenze. Musíš si ten zápas najít pčes menu - sport - hokej - extraliga - přímé přenosy. Celkem si zaklikáš.

Mám aplikaci 2.0 na Google Chromecast 4 Google TV a normálně tam multidimenzi mám...

Upraveno uživatelem royal198
  • Premium
  • Super+
  • Sport
  • Vodafone Station
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám TV Panasonic s Android TV a tam není a i mi to potvrdili , že to ta aplikace zatím neumí. Jedině , že by ji aktualizovali , Mám to na Chatě a tam jsem byl naposled někdy začátkem listopadu.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že všem, kteří řeší F1 a kterým nevadí angličtina, bude postačovat F1 TV pro. Za 178,- Kč měsíčně je to nejlepší řešení. Plus je také v tom, že se nemusíte spoléhat na komentátory - občas jsou dost pozadu s komentářem. Za ty peníze, totiž máte skoro vše. Sektorové časy, pneu, vlajky, prostě vše. Samozřejmostí je i F2 a F3.

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Blansko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   2 registrovaní uživatelé

×
×
  • Vytvořit...