Přejít na obsah

Vodafone TV 3, 4K Android set-top box


mrzic
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Doporučené příspěvky

Já neznám žádný box, který nemá certifikaci Netflix a někdy později ji dostal. Buď má Netflix od počátku nebo ne. Čínské krabičky mají Netflix obvykle hacklý a aktualizace z Obchodu jej znefunkční. Problém spočívá v podpoře kodeků a zabezpečení. To se mi stalo i u jednoho boxu, který podporu měl oficiální, ale přišla nová verze systému a prý ukončená podpora ze strany výrobce, nekoupil si asi licence na certifikaci.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Nášup napsal:

Třeba protože jsem si v prodejně Vodafone zvolil IPTV a ne příjem přes DVB-C?😁 A jelikož mám internet od ČEZ, tudíž kabelovou zásuvku nemusím používat vůbec, proto nepředpokládám, že by technik Vodafone mi přijel pustit signál ke službě, kterou jsem si neobjednal.😁

Tak si potom nemůžete stěžovat na to, že vám VF nezprovoznil zásuvku. Pokud by jste si zvolil variantu s DVBC, tak by ji zprovoznili

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Tak si potom nemůžete stěžovat na to, že vám VF nezprovoznil zásuvku. Pokud by jste si zvolil variantu s DVBC, tak by ji zprovoznili"

 

 Stando, můžete mi prosím říct, jak jste došel k závěru, že si stěžuji??? Už pohledu psaný text se dá snadno usoudit, že pokud bych chtěl DVB-C, tak si ho objednám, ale už dob UPC mám zkušenost, že je to sračka a proto jsem si objednal OTT IPTV službu, kde neočekávám zprovoznění zásuvky. Proto jsem taky napsal odpověď na vaši hloupou otázku „Proč by neměl Vodafone pustit do zásuvky signál.“ Proto ještě jednou zdůrazňuji, že nepustí, protože jsem si DVB-C neobjednal. 

  • -
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone TV Premium
  • Vsetín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Nášup napsal:

"Tak si potom nemůžete stěžovat na to, že vám VF nezprovoznil zásuvku. Pokud by jste si zvolil variantu s DVBC, tak by ji zprovoznili"

 

 Stando, můžete mi prosím říct, jak jste došel k závěru, že si stěžuji??? Už pohledu psaný text se dá snadno usoudit, že pokud bych chtěl DVB-C, tak si ho objednám, ale už dob UPC mám zkušenost, že je to sračka a proto jsem si objednal OTT IPTV službu, kde neočekávám zprovoznění zásuvky. Proto jsem taky napsal odpověď na vaši hloupou otázku „Proč by neměl Vodafone pustit do zásuvky signál.“ Proto ještě jednou zdůrazňuji, že nepustí, protože jsem si DVB-C neobjednal. 

  V 22. 1. 2024 v 20:40, Nášup napsal:

120 korun není mnoho, pokud používáte DVB-C, ale pokud máte IPTV, a i když máte v bytě zásuvku DVB-C od ExUPC a Vodafone vám do ní nepustí signál tak je 120 korun za pronájem dost.

 

Z tohoto příspěvku není nikde patrné, že jste nechtěl STB s DVBC, ale píšete, že VF vám nepustí signál do zásuvky .... 

To vypadá jako by vám tu IPTV vnutili

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Nášup napsal:

"Tak si potom nemůžete stěžovat na to, že vám VF nezprovoznil zásuvku. Pokud by jste si zvolil variantu s DVBC, tak by ji zprovoznili"

 

 Stando, můžete mi prosím říct, jak jste došel k závěru, že si stěžuji??? Už pohledu psaný text se dá snadno usoudit, že pokud bych chtěl DVB-C, tak si ho objednám, ale už dob UPC mám zkušenost, že je to sračka a proto jsem si objednal OTT IPTV službu, kde neočekávám zprovoznění zásuvky. Proto jsem taky napsal odpověď na vaši hloupou otázku „Proč by neměl Vodafone pustit do zásuvky signál.“ Proto ještě jednou zdůrazňuji, že nepustí, protože jsem si DVB-C neobjednal. 

Tak nevím , ale zrovna to DVB-C je jediná věc co mne ( a určitě spoustu dalších )  u nich ještě drží. Kdybych chtěl jen OTT tak jsem dávno pryč.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"DVB-C u VF je kvalitativně o stupeň výš, než nějaké internetové mazanice. Dotyčný pisálek zjevně nikdy neměl možnost srovnání..."

 

Je vidět, že nečtete pozorně. DVB-C jsem měl ještě v dobách UPC (CA modul + Mediabox), tuším, že se tomu říkalo „kostka“. Možná jsem měl jen já problém to netvrdím, ale televize na CA modulu, kostičkovala, sekala se. Po odpojení bodu to bylo v pohodě. Několikrát u mě byl technik a nic. Potom jsem odešel k O2TV. Bohužel u O2 mi nevyhovuje programová nabídka (a jelikož zásadně nefňukám po diskuzích), tak jsem šel prostě jinam. A musím říct, že jsem s IPTV Vodafone spokojen (Voyo v ceně) atd. Rozhodně bych ji za DVB-C neměnil.

  • -
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone TV Premium
  • Vsetín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...