Přejít na obsah

Vodafone TV ve webovém prohlížeči


Ondra - Vodafone

Doporučené příspěvky

Vodafone by předešel hodně infarktům alespoň tím, že by zprovoznil navázání pořadu tam, kde člověk zrovna přestal koukat. Ta apka si totiž žije svým vlastním životem, někdy navázání nabídne, ale většinou ne.  Na nervy je, když koukáte na film na Primě s desetiminutovým zpožděním a přesně těch deset minut pak schází na konci. Takže nezbývá, než se proklikat zpátky na onen pořad a znovu ho spustit. A co myslíte, naváže? Kdepak! Spustí se úplně od začátku, takže zbývají jen dvě věci. Buď koukat znova na celý film, nebo se na celý konec jednoduše vy,...at a domyslet si ho...  Fakt bezva. Bravo VF vývojáři! 😠

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám bohužel stejnou zkušenost - Windows 10 (22H2), nejnovější Chrome i Firefox, hardware se nezměnil, odhlášení a vymazání cookies nepomohlo.

Nejde mi přehrát ani online, ani záznam, jenom Videotéka.

Pro jistotu jsem to zkusil i s odpojeným externím monitorem (takže jenom na interním displeji notebooku, kde to předtím fungovalo).

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • STB Kaon K-B3000HDCO, Compal CH7465VF
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si TV v prohlížeči zprovoznil, resp. přišel na to, proč se mi zobrazuje na tv.vodafone.cz chyba WV1862 při přehrávání.
Na onom notebooku (pracovní) mám nainstalován Zscaler, který se spouští automaticky. 
Když si dám nějakou stránku pro detekci IP, zobrazí se:
My Public IPv4 is: 147.161...
My IP Location is: Frankfurt am Main, HE DE
My ISP is: Zscaler Switzerland GmbH

S tímto mi jede Videotéka, ne online TV.

 

Když Zscaler disabluji a dám stránku s detekcí IP, zobrazí se:
My Public IPv4 is: 89.177...
My IP Location is: Prague, 10 CZ
My ISP is: Vodafone Czech Republic a.s.

S tímto mi jede Videotéka i online TV.

 

Avšak neměla by Vodafone TV fungovat po celé EU, tedy i na IP např. toho Frankfurtu, Německa? 
Nebo došlo k nějakému omezení?
Tento notebook - jak HW tak SW mám už několik měsíců a tv.vodafone.cz na něm fungovala dlouhodobě, až cca před měsícem přestalo fungovat přehrávání. Nedošlo k nějakému omezení ze strany Vodafone? 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ZScaler na firemním notebooku dlouhodobě, nevím však, zda se neměnily IP adresy, servery, lokace apod., každopádně předtím šla Vodafone TV - vysílání v prohlížeči v pořádku.

Mám admina a tak mi po Powershell/spustit jako administrátor s příkazem Get-NetAdapterBinding -AllBindings -ComponentID ZS_ZAPPRD | Disable-NetAdapterBinding ho šlo vypnout a TV jela.

Pak případně restart notebooku, nebo Get-NetAdapterBinding -AllBindings -ComponentID ZS_ZAPPRD | Enable-NetAdapterBinding a bylo původní nastavení zpátky. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 6. 2023 v 7:31, Martin - Vodafone napsal:

Hezké ráno, vyzkoušel jsem nyní na několika zařízeních přetáčení namátkově na různých stanicích a vždy mi to v pořádku fungovalo. Abychom se tomu mohli věnovat dál, budeme potřebovat doplnit konkrétní příklady přímo přes https://tam.je/forum/, abychom dokázali najít příčinu. 

 

Co se pak týká přetáčení ve webovém rozhraní na dotykovém displeji, k tomu jsem předal kolegům zpětnou vazbu, tak věřím, že se to podaří opravit 🙂 

 

Martine, bohužel, opravit se to nepodařilo - pokud tedy budu bláhově věřit, že se tím někdo, kdo má šanci s tím něco udělat, opravdu zabýval. Mohu dotykem přetáčet videa na kdejaké webové stránce, v kdejakém přehrávači, ale u vás ne a je jedno zda použiji  Firefox, Chrome, nebo Edge . Nefunguje to od uvedení avizované nové verze před pár měsíci. Ve staré verzi to fungovalo.

Mohu se Vás zeptat, zda opravdu když píšete u různých příspěvků "věřím, že ...", věříte, že to někdo opraví?  Vzhledem k počtu stále se opakujících jiných chyb, které dlouhé měsíce nikdo stále neopravil, jsem já osobně rozhodně nevěřící. 

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • ?
  • ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...