Přejít na obsah

Vodafone TV ve webovém prohlížeči


Ondra - Vodafone

Doporučené příspěvky

Aby to fungovalo, musí všechny monitory být připojeny přes DVI, HDMI nebo DP, protože tam jsou nějaké ochrany. 

Připojení přes usb to asi nemá, proto to Vodafone vyhodnotí jako překážku pro provoz. 

A jak vlastně Vodafone ptes prohlížeč zjistí co má kdo za monitory? U app bych to chápal, přes web moc ne. 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 4 hodinami, Drobek napsal:

Šlo by povolit přehrávání Vodafon TV ve webovém přehrávači i po připojení druhého monitoru přes USB (ASUS MB169B+)?

Jakmile je monitor připojen dostávám hlášku "Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WV1865)", popř. pokud připojím USB monitor během přehrávání dostanu hlášku "Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WV1863)".

Všechny konkurenční služby co jsem zkoušel tak mi v této sestavě bez problému fungují, tj. SkylinkLiveTV, SledovaniTV, O2TV.

 

 

Při zapojení displeje, co to ukazuje tady? https://googlechrome.github.io/samples/hdcp-detection/

Případně, jestli je tam grafika od nVidia, tak můžete ověřit i takto https://www.nvidia.com/content/Control-Panel-Help/vLatest/en-us/mergedProjects/nvdsp/To_verify_if_your_system_is_HDCP-capable.htm

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nVidia panelu žádnou volbu Display nemám (mám notebook s Intel procesorem i7-8750h s UHD Graphics 630 a nVidia-1060 Max-Q kartou ).

Když zkouším ten skript, tak funguje jen v Chrome a tam dostanu pozitivní odpověď jen pro v1.0 pokud nemám připojen USB monitor:
 

Citovat

 

Requesting Widevine system access...

Getting HDCP status...

> HDCP is available for 1.0

 

 

Pokud USB monitor připojím dostanu:

Citovat

Requesting Widevine system access...

Getting HDCP status...

Argh! output-restricted

 

VTV_default_driver_bez_a_pak_s_USB_monitorem.PNG

  • -
  • -
  • Family, Sport
  • CA modul
  • Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Drobek napsal:

Šlo by povolit přehrávání Vodafon TV ve webovém přehrávači i po připojení druhého monitoru přes USB (ASUS MB169B+)?

Jakmile je monitor připojen dostávám hlášku "Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WV1865)", popř. pokud připojím USB monitor během přehrávání dostanu hlášku "Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WV1863)".

Všechny konkurenční služby co jsem zkoušel tak mi v této sestavě bez problému fungují, tj. SkylinkLiveTV, SledovaniTV, O2TV.

 

Patrně je to připojené přes DisplayLink? Tam není HDCP a to přináší celou řadu omezení a nejen pro VTV. Skoro mi přijde divné, že to ještě někdo toleruje. Apple to v macOS blokuje už v systému, stačí připojit displej přes USB a nejde chráněného přehrát nic na žádném displeji, dokud se ten USB displej neodpojí. Počítám, že do Windows tahle vymoženost dorazí dřív nebo později taky. 

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netuším jak je to připojené a jako uživateli je mi to uplně jedno, pořídil jsem si druhý přenosný monitor aby se mi na notebooku lépe pracovalo.

Jen mě nejde na rozum, že ostatní platformy (O2, Skylink, SledovaniTV atd.) jsou s tím ok.

Kdybych náhodou neodpojil monitor před tím než jsou zkoušel pustit TV tak bych měl za to že Vodafone má webové přehrávání úplně rozbité, jelikož z chybové hlášky která vyskakuje se nedá nic vyčíst - možná by nebylo od věci ty chybové hlášky prolinkovat na nějakou Wiki page kde by bylo k nim vysvětlení.

A asi by bylo dobré, kdyby Vodafone ve svých podmínkách k TV informoval o tom, že pokud bude připojen monitor přes USBčko tak je jejich aplikace nefunkční.

  • -
  • -
  • Family, Sport
  • CA modul
  • Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

....

Způsob připojení monitoru: Připojený monitor musí podporovat ochranu přehrávaného obsahu technologií HDCP. Z toho důvodu nebude přehrávání funkční, pokud využíváte analogová rozhraní VGA nebo DVI-A.

....

 

OK, toho sem si nevšiml. Takže v podmínkách to uvedené má.

Takže zbývá jen připomínka k nějakému vysvětlení chybové hlášky - tj. např WV1863 => hyperlink odkaz na "...Připojený monitor musí podporovat HDCP....".

Nicméně stejně je mi stále divné, že zatím jediný Vodafone to má takto zablokované, u nikoho jiného sem na to nenarazil (O2, Skylink, SledovaniTV, Voyo, HBO Max, Netflix, Disney+, AmazonPrime atd.). Měl sem za to že pro všechny poskytovatele placeného obsahu platí stejné podmínky. Ale možná se pletu.

Nicméně k těm podmínkám https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/televize-prohlizec/ - připojení monitoru přes USB tam není uvedeno. Tj. mělo by se to rozšířit

z formulace

Citovat

Způsob připojení monitoru: Připojený monitor musí podporovat ochranu přehrávaného obsahu technologií HDCP. Z toho důvodu nebude přehrávání funkční, pokud využíváte analogová rozhraní VGA nebo DVI-A.

 na

Citovat

Způsob připojení monitoru: Připojený monitor musí podporovat ochranu přehrávaného obsahu technologií HDCP. Z toho důvodu nebude přehrávání funkční, pokud využíváte analogová rozhraní VGA, DVI-A a USB.

 

  • -
  • -
  • Family, Sport
  • CA modul
  • Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...