Přejít na obsah

Vodafone TV ve webovém prohlížeči


Ondra - Vodafone

Doporučené příspěvky

@Marek-26To mi nemusíš říkat. Je mi jasné, že za ten paskvil Martin ani Ondra nemůžou, taky jsem to v jednom z předešlých příspěvků zmínil. Proti nim nemám vůbec nic, dělají prostě jen svojí práci. Kéž by ale dobrou práci odváděli také vývojáři a technici, aby VFTV byla konečně koukatelná bez problémů...

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dají se nějakým způsobem vytvořit profily?  Aby například ve Vodafone TV v prohlížeči byly odděleny nahrávky od nahrávek v set top boxu a taky aby to mělo vlastní seznamy doporučení a seznam rozkoukaných pořadů?

Pro situaci kdy webovou verzi používá jiný člen domácnosti než box, tak aby se to nepletlo?

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tim jak je to uzivatelsky ani ne tak nepohodlne ale spis nepratelske pouzivam konkurenci...(tam lze)
Ale i tak vim, ze profily tam jsou. Otazka je co vse to umi. Vyzkousej sam a klidne dej vedet co to dela.
Nezkousim protoze pridani nejakeho profilu nevyresi pro mne nic z toho kvuli cemu nepouzivam...

X.png.166865c0d8c1ded4e8a2734e54725969.png

Upraveno uživatelem pan Novak
...
  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Ivo2003 napsal:

Dají se nějakým způsobem vytvořit profily?  Aby například ve Vodafone TV v prohlížeči byly odděleny nahrávky od nahrávek v set top boxu a taky aby to mělo vlastní seznamy doporučení a seznam rozkoukaných pořadů?

Pro situaci kdy webovou verzi používá jiný člen domácnosti než box, tak aby se to nepletlo?

Profily udělat jdou. Nahrávky oddělit nejde. Doporučení - no nevím, na VTV se dívám sám a nestačím se divit co mi to doporučuje, takže pokud je to oddělené, tak to stejně nikdo nepozná 🤷🏻‍♂️

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska to nějak stávkuje. Nelze přehrát - " Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WV1862)" . Vyzkoušel jsem všechny postupy uvedené na

Jak můžu vyřešit potíže s přehráváním Vodafone TV v internetovém prohlížeči?  ale bez úspěchu. Puštěno na PC kde to běhalo normálně celou dobu.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šlo by povolit přehrávání Vodafon TV ve webovém přehrávači i po připojení druhého monitoru přes USB (ASUS MB169B+)?

Jakmile je monitor připojen dostávám hlášku "Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WV1865)", popř. pokud připojím USB monitor během přehrávání dostanu hlášku "Médium nelze přehrát. Zkuste to prosím znovu. (WV1863)".

Všechny konkurenční služby co jsem zkoušel tak mi v této sestavě bez problému fungují, tj. SkylinkLiveTV, SledovaniTV, O2TV.

 

  • -
  • -
  • Family, Sport
  • CA modul
  • Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...