Přejít na obsah

Vodafone TV ve webovém prohlížeči


Ondra - Vodafone

Doporučené příspěvky

Teď jsem si všiml že si přehrávání nepamatuje místo kde jsem přerušil sledování. Dříve tam byla možnost "Pokračovat ve sledování" nebo "sledovat" s naznačením již odsledované části ale teď to nabídne jen sledování od začátku. Děje se to jen při odhlášení a novém přihlášení. Myslel jsem že ty stavy časové osy jsou uloženy někde na serveru VF a nebude to záležitost nastavení prohlížeče atd. 

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes večer :   Autosalon - nedokoukáno. Následující:  Fotr na tripu - nedokoukáno....

Abych vysvětlil. Koukat na Autosalon jsem začal asi s 15 minutovým zpožděním.  V okamžiku začátku Fotra na tripu se to zaseklo a po proklikání zpátky už nejde navázat a začne se přehrávat od začátku. Vzhledem k tomu, že jde Primu Cool, je to fakt k vzteku. A protože mi chybělo těch 15 minut, úplně stejně to dopadlo s tím Fotrem na tripu. On totiž začal Spartakus...  PROBOHA, ZA CO?!  K čemu je nějaká funkce zpětného přehrávání, když evidentně nefunguje korektně a dokáže jen nas.....t???  A když jsem na to už někdy před dvěma měsíci upozorňoval, tak mě (už nevím jestli to byl Ondra nebo Martin z centra péče) ubezpečili, že to předali technikům a že už se na tom usilovně pracuje.  Zřejmě to bude extrémně složitý a zapeklitý oříšek, když se přes veškeré úsilí nedaří....  😒

Být technikem Vodafonu, asi bych se začal pídit po tom, proč to všem ostatním konkurenčním televizím žádný problém nedělá a normálně jim to funguje.  

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to absolutní paskvil. Mimo to, co už bylo napsáno přede mnou, je to i  rozměr obrazu. Pokud je to v normálním režimu tak se tam celý obraz nevejde, jen v režimu celá obrazovka. Nevím, jak to jinak napsat. A zpětné přehrávání tu popsali jiní. Jen ti, kteří to mají řešit to nejsou schopni pochopit a tvrdí, že jem se to při testování neděje.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • STB
  • Olomouc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 6. 2023 v 23:31, RichardHorcic napsal:

Koukat na Autosalon jsem začal asi s 15 minutovým zpožděním.  V okamžiku začátku Fotra na tripu se to zaseklo a po proklikání zpátky už nejde navázat a začne se přehrávat od začátku. Vzhledem k tomu, že jde Primu Cool, je to fakt k vzteku. A protože mi chybělo těch 15 minut, úplně stejně to dopadlo s tím Fotrem na tripu. On totiž začal Spartakus...  PROBOHA, ZA CO?!  K čemu je nějaká funkce zpětného přehrávání, když evidentně nefunguje korektně a dokáže jen nas.....t???

 Mám pocit, že podobně se to chová i na boxu, takže je to asi problém platformy a ne jen přehrávání v prohlížeči. Ono to zpětné zhlédnutí je vůbec samo o sobě dost hloupé - když se v Telly dívám zpětně, tak na sebe za sebou jdoucí pořady navazují se zhruba půlsekundovou mezerou. VTV přehraje pořad až do konce (tedy včetně začátku následujícího pořadu) a pak pokračuje dalším pořadem včetně rezervy před jeho začátkem, takže si člověk zopakuje konec předchozího pořadu (který zrovna viděl) a jako bonus vidí znovu začátek toho dalšího pořadu. Je to - mírně řečeno - otravné. 

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šanci dokoukat jakýkoliv pořad až do úplného konce má jenom ten, kdo chytne pořad hned od začátku a může tak koukat v reálu. Při zpětném shlédnutí obecně, se to vždycky se začátkem každého nového pořadu "kousne" a při pokusu o obnovu to dříve v tom lepším případě začalo přehrávat úplně od začátku, v poslední době to ale už znovu nejde pustit vůbec (viz. popsané příspěvky výše). Takže funkce zpětného shlédnutí v současnosti funguje úplně na 💩 (nebo spíš nefunguje).  Smutné je, že když jsem se tady na fóru zmínil o tom, že jsem na obtěžující zamrzání pořadu s každým začátkem nového, upozorňoval technickou podporu už někdy před dvěma měsíci, Martin i Ondra sice zpočátku slibovali hory doly, ale teď dělají mrtvé brouky a pro jistotu už ani nereagují....   Ale na druhou stranu se jim nedivím a chápu to.  Je to prostě jejich práce a i když za to tihle dva samozřejmě nemůžou, obhajovat a omlouvat něčí neschopnost, musí být opravdu těžké a zřejmě i stresující...😕

  • Souhlasím 5
  • Smutný 2
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem předpokládal, že se mi nepovede přehrát pořad bez přerušení, ale asi byly skvrny na slunci a povedlo se to. Asi poprvé. Ale zase se na začátku objevila zpráva o nemožnosti přetáčení kvůli výmyslům Primy, i když to byla stanice Nova Sport1. Čas u ukazatele průběhu byl tentokrát v pořádku, a po chvíli už šlo i přetočit na začátek pořadu.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kennyOno to vypadá, že celá tahle povedená Vodafoňácká platforma si žije svým vlastním životem a kromě už chronicky známých a bohužel do dnes neřešených chyb, se chová naprosto nepředvídatelně. To, co v jednu chvíli jakž takž fungovalo, může totiž být už za malou chvíli naprosto nefunkční. Tady nikdy dopředu nevíš, jestli se ti zvolený pořad podaří bez problémů dokoukat až do konce. Evidentně je to čistě pudová záležitost: Buďto to pude, nebo to nepude... 😏

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...