Přejít na obsah

Vodafone TV ve webovém prohlížeči


Ondra - Vodafone

Doporučené příspěvky

Zkusil jsem, zkusil jsem odhlášení a nové přihlášení a stále stejné.

Při prvním spuštění vybraného pořadu (pokaždé) se nejdřív spustí aktuální živé vysílání a teprve po pokusu o přetočení se spustí vybraný pořad, který nejde nikam přetáčet. 

Už se mi to stalo před týdnem, po spuštění nové verze, ale pak to fungovalo, tak jsem to nepsal v minulých příspěvcích. Asi jen dočasně.

 

Doplnění:

  • V průběhu přehrávání se čas přičítá, ale je nesmyslný (na obrázku je vidět)
  • V průběhu přehrávání není zobrazena pozice v pořadu. Ukazatel zůstává bez zvýraznění (jako při živém vysílání a ještě nyvysílané části) a bod, ukazující pozici, je stále na začátku pole.

Další pořad, stejný problém. Za časů Vodafone je za krátkou dobu víc problémů než celkově za předchozích 25 let různých předchůdců.

Upraveno uživatelem kenny
Doplnění
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kenny 

Citovat

  A tohle má znamenat co?

Přesně to samé se mi včera stalo na ČT1 při AZ kvízu a taky na NG Wild, u nějakého dokumentu. Taky jsem se divil, kde se tam bere hláška o zákazu přetáčení...  Ta spodní časová osa byla v obou případech vyšedlá, bez možnosti kontroly, v které části přehrávání se nacházíš 😒

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže namátkou  vyzkoušeno asi před půl hodinou...  Na ČT1 Nemocnice na kraji města, v popisku ale pořad který běžel před tím a při pokusu o nějaké přetočení klasická hláška používaná u Primy...  Důvod?  Jak výše zmínil Kenny,  udávaný nesmyslný čas, časová osa nezvýrazněná a bez ukazatele pozice. 

Takže to, co ještě nedávno jakž takž fungovalo, teď dělá problémy. které místo aby ubývaly, tak spíš přibývají... 

Bez názvu.jpg

 

Mimochodem,  tak jsem si já trouba bláhově myslel, že si teď večer v klidu zkouknu odpolední duel Fialy s Babišem, u Tománkové na Prima News. Bohužel, trapný požadavek Primy  na přetáčení reklam, v kombinaci s "vylepšením" VF TV, je koukání opravdový zážitek. V půlce pořadu se to klasicky zaseklo (pravidelně se začátkem každého dalšího pořadu) a po proklikání zpátky na Prima News a pokusu o navázání, to samozřejmě pustí úplně od začátku... 😡 No... nakonec to vyřešil panák Becherovky a YouTube. Tam jim to naštěstí funguje bez problémů.

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kenny   diky za vyzkouseni, overeni. Mne to pretacet dotykem na osu nejde. Pritom to ve stare aplikaci fungovalo .Behem dotyku na casovou osu se zmeni ukazatel jakoby k pretoceni doslo, ale jakmile dotyk ukoncim, skoci to zpet na puvodni misto.  Obraz a zvuk stale bezi z puvodniho a nahledy behem dotyku tez videt nejsou.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • ?
  • ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Hezké ráno, vyzkoušel jsem nyní na několika zařízeních přetáčení namátkově na různých stanicích a vždy mi to v pořádku fungovalo. Abychom se tomu mohli věnovat dál, budeme potřebovat doplnit konkrétní příklady přímo přes https://tam.je/forum/, abychom dokázali najít příčinu. 

 

Co se pak týká přetáčení ve webovém rozhraní na dotykovém displeji, k tomu jsem předal kolegům zpětnou vazbu, tak věřím, že se to podaří opravit 🙂 

  • -
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV box
  • Chrudim
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

@Martin - VodafoneAbychom se tomu mohli věnovat dál, budeme potřebovat doplnit konkrétní příklady přímo přes https://tam.je/forum/, abychom dokázali najít příčinu. 

Já myslím, že příklady problémů, které sem vkládají diskutující, už ani konkrétněji popsat nejdou. To, že je znovu budu popisovat nějakému operátorovi na mujvodafone nevyřeší vůbec nic, to je snad jasné každému, kdo už s nějakým operátorem komunikoval. Je to jen pokus řešení oddalovat a získat tak čas. Od toho jsou přece technici, aby chyby opravovali. Vždyť Martin i Ondra z Centra péče sem chodí pravidelně a vždy nás ubezpečují, že konkrétní požadavky technikům už předali. Tak k čemu zase další mezičlánek?  Zdá se ale, ti tzv. technici buď neřeší nic, nebo na to jednoduše nemají a řeší to naprosto amatérsky. Protože místo aby chyby ubývaly, nabalují se další a další...

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@RichardHorcic Tady s vámi nemůžu souhlasit. Některé potíže kolegům zvládneme předat obecně, nebo je předáváme, když se jedná o plošnou chybu. Pokud se ale jedná o potíže, které nám ostatní zákazníci nehlásí a u nás se také neprojevují (jako v případě toho přetáčení u jiných kanálů než u Primy), potřebujeme opravdu konkrétní příklady, které můžeme spojit s konkrétním číslem služby. Aby byla komunikace co nejjednodušší pro všechny (a my si pak mohli v případě potřeby dohledat detaily zde v Techforu), máme zřízený odkaz https://tam.je/forum/. Zpráva se dostane přímo k nám do fronty, to znamená, že jí nebudou zpracovávat ti kolegové, kteří mají na starost standardní požadavky odeslané z Můj Vodafone, ze sekce Zeptejte se nás. 

  • -
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV box
  • Chrudim
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ačkoliv je fórum oficiální, tak je třeba pro nakládání s účtem zákazníka (tedy i vyžádání/zobrazení logů) třeba autorizace uživatele. Bez toho se dá otestovat jen obecně, a pokud to není nějaký replikovatelný/hromadný problém, tak ti, co to zkoumají na nic nepřijdou. Například, když jsem hlásil problém s modemem, který se zde na fóru popisoval (resp. že nejdou vybírat některé WiFi kanály), tak mě pak z Vodafone ještě kontaktovali a následně zreplikovali mé kroky, potvrdili hromadný problém a předali k řešení dodavateli FW.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...