Přejít na obsah

Vodafone TV ve webovém prohlížeči


Ondra - Vodafone

Doporučené příspěvky

Opravdu na zabití. Od tý doby co Prima zakázala přetáčení programů už na ni ani nekoukám. A to hlavně zavinil i Vodafon sám, že nefunguje návaznost přerušených programů. Možná jednou z deseti. Když v půlce pořadu jeden den dám do oblíbených, vypnu a druhej den očekávám, že mi to nabídne pokračovat. Tak Většinou naskočí chybová hláška, že nejde ani pořad spustit. A když ho konečně po 5 minutách pustí, tak se stane co? Pořad se zapne od začátku a tudíž místo kde jsem předešlej den skončil se tím vymaže. BRAVO. Nechápu proč jako na Horizonu tam není položka "rozkoukané pořady". Vyřešilo by to spoustu problémů.

  • Basic
  • -
  • DVB-C
  • COMPAL CH7465VF, VTV TVbox, CA
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 17. 7. 2023 v 7:16, Marek-26 napsal:

Tak chyba WV1862 je způsobena, když někdo používá VPN či proxy a buď je tam nesoulad s geolokací či je tam něco bloklého na úrovni firewallu.

 

Neví někdo proč funguje TV pouze pres Vodafone DNS ?

Po delší době jsem zapl tv (web) a hned chyba WV1862 po narocnem testování jsem zjsitil že se TV vodafone nelíbí google DNS ?

Kdyz nastavim vodafone DNS tv bezi bez problemu.

 

V čem je problém ?

Co s tím ? Nějak nechci používat vodafone DNS chci své googlí 😄

OK.. malý update.. zdá se že pokud pouziji DNS napr od CZ NIC tv běží..

193.17.47.1
185.43.135.1

OK.. další malý update.. zdá se že změna DNS řeší i problémové fungování Vodafone TV na Android TV

DNS do CZ NIC zatím fungují dobře

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používám CZ NIC DNS na domácí síti už dlouho a chybu WV1862 jsem nikdy neviděl, takže pokud by byla nějaká averze proti googlímu DNS, tak CZ NIC je vyzkoušený. Ovšem proti bambilionu dalších chyb VTV to bohužel ochrana není 🤷🏻‍♂️🙂

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Potvrzuji, že po změně DNS serverů z googlu/cloudflare na  servery od nic.cz, to přestalo hlásit chybu WV1862. Ale až druhý den po změně. Dřív to problém nebyl, takže novinka.  Obraz teď naběhne, ale okamžitě následuje chyba WV1863. Monitory jsou nové a připojeny přes hdmi nebo displayport.  

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Plzeň
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@kotelggDobré odpoledne, pokud máte připojený víc než jeden monitor, může to být příčina, toto chování popisujeme zde: https://www.vodafone.cz/pece/reseni-technickych-problemu/potize-vodafonetv/reseni-potizi-televize-prohlizec/ (bod 3).

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám podobně, 2 monitory připojené přes redukce HDMI--->DVI a DP--->DVI  u toho HDMI mám ještě HDMI splitr na televizi aby se mi zrcadlil monitor.

Bez problému se koukám na tom HDMI monitoru nebo TV ale jakmile vypnu ten DP monitor tak mi to hodí nějakou chybu a konec 😄  Stačí zapnout ten druhý monitor a jede to dál 😄 

 

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...