Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

Dobře. Já se právě ptal jak to jde ostatním ať vím jestli to je další z balíčku chyb Vodafone a nebo chyba zařízení. Takže to vypadá na problém v tabletu. Možná při rychlém posouvání epg (při pomalém to nedělá, ale opravdu jen když během sekundy projedete odshora dolů) to nestačí načítat data a spadne a nebo jiný důvod.

U Horizon go jsem měl taky kdysi problém, na tomto kusu tabletu jel spolehlivě, ale na druhém kusu totožného modelu a ve stejném stavu (oba týden staré, minimum app) to jelo nespolehlivě.

Dám to ještě na Android 13, tam to snad bude fungovat spolehlivě.

Upraveno uživatelem Ivo2003
  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před rokem jsem si zde stěžoval , že nejde nastavit snížení kvality obrazu při přehrávání. Včera jsem v práci , kde máme pomalejší internet chtěl koukat na fotbal a ejhle , ono to pořád nejde. Takže automatika mne neustále zasekávala obraz.....  To je to takový problém ????? Musel jsem si zaregistrovat zkušební sledování Kuki tv za 1,- a tam je v nastavení kvalita nejlepší , střední a nejnižší. Proč to u vás nejde ?

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já neřeším kvalitu obrazu. Jde o to , že když jsem v místě s pomalým internetem a nemůžu si sám nastavit kvalitu obrazu , stává se ze sledování sekanina. K čemu je mi super obraz , který se stále seká. To si radši snížím kvalitu a jede to bez záseků . Jenže tuhle vymoženost nabízí snad všichni poskytovatelé kromě Vodafonu. Stejně jako spoustu dalších věcí....

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZZ nedělního závodu Moto GP byl opět logistický zážitek. Závod, ač jel dle ověření oficiální MotoGP appky dle plánu, byl rozdělen do tří pořadů. Už jen najít začátek bylo hledání v kupce sena a k tomu featura vlastně vlastnost VTV, že nepokračuje po konci pořadu ve vysílání dále znamenalo v kombinaci s nestabilním AirPlayem opravdu silný divácký zážitek. Ověřoval  jsem na TV programu iDnes, zda za ten bordel v EPG nemůže Nova Sport, ale tam to bylo v pořádku.

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale mělo to jednu výhodu. Když měl začít závod Moto3, tak bylo opakování sobotního sprintu. Aspoň jsem ho nemusel hledat 😏. Když už nefunguje pokračování dalším pořadem, tak by tam alespoň mohl být odkaz na následující pořad. "Chlívek" tam na to už mají, ale je prázdný.

 

VTV_20231016.jpg

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 9. 2023 v 11:19, Martin - Vodafone napsal:

Dobrý den, @CableG, omlouvám se, že reaguji tak pozdě. Kolegové tu synchronizaci obrazu a zvuku opravdu opravili a nemělo by se to projevovat ani v nahrávkách. Pokud tomu tak je, budeme potřebovat poslat konkrétní příklady přes https://tam.je/forum/.

@Martin - Vodafone Dobrý den, chyba přetrvává - včera jsem se díval na nahrávku z AXN Black (Lovci pokladů) a bylo to tam stále. Rád bych uvedl i konkrétnější informaci, ale protože aktuálně mi nejde přehrávat záznam vůbec (chyba MV1837), tak mohu jen uvést, že je to některý z prvních čtyřech dílů první série (ale řekl bych, že to budou dělat všechny), stačí jen během přehrávání poklepat po stranách pro rychloposuv vpřed nebo vzad a dříve nebo později se zvuk posune. Dočasně opravit to jde stejně - posunout poklepáním na displej pro posunutí dopředu a dozadu a synchronizace je na nějaký čas znovu obnovena.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Dobrý den, @CableG, ověřoval jsem to u kolegů, ale plošně už tyhle potíže neevidují. Pokud jste tedy posunutí zvuku ještě zaznamenáváte, budeme potřebovat poslat konkrétní příklady přes https://tam.je/forum/... 

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslal jsem včera, když se mi televize rozběhla (1756093). Pustil jsem třeba nahrávku Lovci pokladů S01E02, v čase 54:22 se zvuk už značně předbíhal před obrazem. Když jsem přehrávání pozastavil a pak pustil, tak se zvuk s obrazem synchronizoval, ale v čase 1:02:44 už to zase bylo rozjeté. Dneska jsem zkoušel Hvězdnou bránu ale tam se to neprojevilo. Teď mám puštěnou ČT24 live a čekám co bude 🙂

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...