Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Marek-26

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Mám streaming box Nokia 8010 s AndroidTV 11 a aplikace Vodafone TV mi také hlásí při pokusu o přehrání jakéhokoliv kanálu chybu TAV 1889.

Aplikace nainstalována hned po vybalení boxu z krabice a reinstalace taky nepomohla.

 

V seznamu propojených zařízení v My Vodafone nevidím nic, protože používám jen jen CA moduly...  Takže asi smůla..

Zatím používám O2 TV kterou mám zdarma k internetu a do budoucna je pro mě otázkou, jestli zůstat u Vodafone a nebo přejít ke konkurenci s funkčním produktem....

  • Basic Fibre
  • -
  • Základní
  • CA modul
  • Orlová
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@KamilDobrý den, nainstalujte si do boxu aplikaci DRM Info a zkontrolujte, jakou verzi Widevine máte. Jestli cokoliv jiného než L1, tak máte smůlu, zařízení/OS není certifikovaný. A také si rovnou zkontrolujte, zda zařízení splňuje požadavky SafetyNet. Opět, pokud zařízení neprojde, aplikaci Vodafone nerozjedete. Samozřejmě nesmí být v zařízení ani root či jiný zásah do OS, což ale většinou tyto generické čínské krabičky mívají. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta Nokie krabička je jedna z nejlepších co jde sehnat v rámci streamování a podpory obsahu. Má plnou podporu Netflix, plus dalších stream služeb včetně google tv. Hw na tom taky není vůbec špatne a podporuje skoro všechny možné formáty včetně DV a HDR. A jelikož Netflix tu podporu nedá kdekoliv kde je root tak si myslím že to bude zase nějaká vydrbavka v samotné aplikaci. Neplest s krabickama které mají ten tabletovy aosp android. Tady je všechno plně certifikované.

 

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Nemam
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, Nokia 8010 má plnou podporu Widevine L1 (což ukázalo i to DRMinfo) a také Netflix certifikaci - bez toho bych ji ani nekupoval.

Root samozřejmě nemá.

 

Všechny ostatní streamovací služby které jsem zkoušel (Netflix, Disney+, HBO Max, Prime Video, SkyShowtime, ...) na ní fungují bez problémů, včetně O2 TV a Skylink TV.

 

Pouze VodafoneTV nefunguje, aplikace sice najede, ale při pokusu o přehrání jakéhokoliv TV kanálu se zobrazí chyba TAV 1889.

  • Basic Fibre
  • -
  • Základní
  • CA modul
  • Orlová
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@KamilOdinstalujte aplikaci, v Můj Vodafone v seznamu propojených zařízení vymažte box/zařízení, na kterém je tato chybová hláška. Následně nainstalujte znovu aplikaci a přihlaste se. A dejte vědět, zda pomohlo, v zahraničí píšou, že zabralo.

V případě, že v Můj Vodafone nevidíte zaregistrované zařízení, obraťte se na technickou podporu Vodafone.

PS: V případě Chromecastů v minulosti pomohlo tovární nastavení, mám pocit, že se po něm zařízení hlásí jako nové.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebylo by možné zatlačit na autory této aplikace aby vypnuli veškeré nesmyslné ochrany a ta aplikace fungovala včude bez problémů jako to má veškerá konkurence ? Měl jsem snad kromě t-mobilu  v průběhu let všechny poskatovatele internetové tv a NIKDY se mi nestalo na JAKÉMKOLIV zařízení nebo webovém prohlížeči , že by to nefungovalo ( samozřejmě nepočítám občasný výpadek , ale u VODAFONE TV je to souvislý generátor chyb )  Tuhle televizi drží nad vodou pouze příjem v DVB-C , kde naopak nemá konkurenci , ale nevěřím , že si to někdo může v tomhle stavu pořídit pouze jako internetovou TV.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...