Jump to content

slidercz

User
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Jiná služba
 • Vodafone mobile internet
  Jiná služba
 • Vodafone television
  Jiná služba
 • Vodafone devices
  Nemam
 • Place of subscription of Vodafone services
  Ostrava

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

slidercz's Achievements

Level 2

Level 2 (2/14)

 • Collaborator
 • Dedicated
 • First Post
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. Zdravím všechny tak jsem po delší době spustil apku Vodafonu kvůli 24hodinovce lemans na tv Philips a všiml jsem si že když necham kanál cca 1minutu běžet tak cukání které jsem popisoval i dřív ustane. Nevím jestli se něco změnilo nebo upravilo při samotnych streamech ale po té jedné minutě je to i koukatelne. Update na tv žádný nebyl od té doby. Teď už jenom přidat řazení kanálu a bude to už použitelné v pohodě.
 2. @retronNo tak to jsem zvědavý jak to budou chtít řešit u těch kteří mají jenom CA moduly a žádný jiný VTV box nemaj. U rodičů vím že zatím mají 3 ty zařízení ale v menu jim stále svítí nula.
 3. No tak já puvodně tu philips telku bral jenom jako zobrazovadlo kdy jsem ji v nějakych akcích pochytal za nějakych 9000. Tehdy jsem měl ještě android box. Ale on ten android celkem fičí doteď a takový ten základ (KODI HBOMAX, občas Netflix, Youtube) + IPTV to zvládá v pohodě takže box se přestěhoval do jiné místnosti. Už když jsem tu telku kupoval tak jsem počítal že tv časem přestane stačit apkám a bude sloužit jenom pro DVB příjem a box si pořídím dodatečně. Na cesty mám Blaupunkt a stream a je to celkem fajn dongle. Tam jsem apku ještě nezkoušel tak nevím jak to tam pojede. Uvidím aspoň jak se doba posunula a co všechno ty boxy zvládnou pokud se vodafonu nebude chtít nic s apkou dělat. Mám možnost to srovnat s Podou kde mám tv zdarma k netu, skylink od známého a občas sledovani tv. A zatím ta vodafonacká apka je taková nemotorná tak se snad časem trochu uskromní. Nejvíc přívětivá mi je práve ta poda a je asi i nejsvižnější orpoti zbytku. Akorát u ní mám jenom ten základ a na rozšířené kanály jsem chtěl používat spíš ten vodafone ale ten skylink si ještě asi ponechám pač ten vodafone je občas jak trhací kalendář.
 4. Zdravím ano o tom mluvím. Co jsem to zkoušel tak na tv Philips se obraz jakoby zacukava. Na boxu strong ematic to funguje o dost líp. Snad to vyladí časem. Chybky to má a do Apky od Telly a sledování tv tomu ještě něco chybí ale jako základ fajn.
 5. Zdravím chtěl bych se zeptat jsou v aplikaci na tv funkční profily? Zítra si s tím budu u otce hrát tak ať vím co čekat. Jestli je to podobné jako na HBO max nebo to třeba apka zatím neumí?
 6. Zdravím na jednom z komentářů při hodnocení aplikace jsem našel tohle. Nemohlo by to s tím souviset? (Ty IP adresy). Je pravda že na datech mi to funguje v pohodě, ale jak jsem připojený na poda síť tak se tam nedostanu a zůstane to v té úvodní obrazovce. Podle podpory a kontroly problém není pac mi funguje Horizon přes prohlížeč. Ale apka ne.
 7. Zdravím tak bohužel ani tahle verze mi nepomohla. Při prvním spuštění se dostanu do výběru země a jak to chci potvrdit a dostat se na zadání hesla tak aplikace zůstane na stránce s výběrem země a neposune se dal. Zkoušeno na všech zařízeních které mám doma a na všech se to chová stejně
 8. Bohužel já jsem to asi zakrikl najelo to asi na 3x pak se to odhlásilo a zůstalo to zasekle na stejném okně jako jiní. Dělá to na všech zařízeních co mám doma. A dokonce i na jiném zařízení které jsem zkoušel u kamaráda. Jedná se o Samsung a52
 9. Já si třeba všiml že u mě je problém od těch posledních updatu na androidu. Mám to na telefonech Samsung, Xiaomi, Android tv Philips, a jednom android boxu. Na všech zařízeních se to chová úplně stejně. Po aktualizaci to zůstane viset na logu Horizon go. Tak jsem aplikaci odinstaloval a znova nainstaloval. To se sice spustí ale když vyberu zemi tak opět na všech zařízeních nejde zmáčknout tlačítko pokračovat. Tak jsem stáhl starší verzi apk a postupně nainstaloval na všechny zařízení a Horizon na všech zařízeních funguje. Tak mám aktualizace zablokované a Horizon funguje
 10. Na android tv jde nainstalovat aplikace horizon go a spoustet pres sideload launcher. Akorat se musi stahnout apk zkopurovat na usb a vlozit do tv. Jedinna nevyhoda je ze se apka musi ovladat mysi nebo aspon airmouse ovladacrm
×
×
 • Create New...