Jump to content

Chyby Vodafone TV

Marek-26

Recommended Posts

• 2 weeks later...

tak jsem po delší době chtěl pustil Vodafone TV na Android TV a nefungovala, na telefonu nefungovala, na PC nefungovala, ale alespoň hlásila chybu WV1862, v jiným vlákně jsem se dozvěděl, že prý vadí google DNS (proč?), tak jsem nechal router používat DNS, který si zjistí od poskytovatele tj. 31.30.90.11 a 31.30.90.12 všechno restartoval (i když by to nemělo mít vliv) a pořád Vodafone TV nikde nefunguje a na PC hlásí stejnou chybu WV1862. Před časem to normálně fungovalo. Nemám čas ani chuť něco dalšího zjišťovat, na netu jsem nic nenašel, opravte to.

Edited by novcze
  • Basic
  • -
  • Základní, Sport
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest

V tomto https://www.techforum.cz/topic/62002-vodafone-tv-ve-webovém-prohlížeči/ tématu je uvedeno 

V 17. 7. 2023 v 7:16, Marek-26 napsal:

Tak chyba WV1862 je způsobena, když někdo používá VPN či proxy a buď je tam nesoulad s geolokací či je tam něco bloklého na úrovni firewallu.

• Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha 13
  • Speedtest

nikdo netvrdí, že to globálně nejede, jen mají nějaké divné požadavky a to jen někdy, protože jindy to zase jede, nevím co přesně WV1862 znamená, ale ať už hlídají cokoliv, tak ať to dělají jinak, všechny ostatní streamovací věci u mě fungují na 100%

• Agree 2
  • Basic
  • -
  • Základní, Sport
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest

Můžete někdo na iPadu zkusit z Videotéky spustit seriál Největší záhady historie? Hned od začátku vypadávají úseky zvuku, čímž se obraz začne oproti zvuku zpožďovat. Zkusil jsem první dva díly, v obou je to stejné. Ověřoval jsem to na boxu a tam je to ok.

A možná není potřeba se omezovat na tenhle seriál. Teď jsem si pustil zkušebně Vratné lahve a je tam stejný problém.

• 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6