Přejít na obsah

Vodafone TV na smart televizi


Návštěvník Roman
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Přehled podporovaných systémů u chytrých TV najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

Očividně tam nevyhovuje verze Tizenu nebo to nesplňuje nějaké parametry či požadavky. 

Když vidím, jak stále v jiných tématech bojujeme s funkčností na Android TV nebo ve webovém prohlížeči, kdo ví, jak by to (ne)fungovalo na Tizenu 2017 a starším. 

 

V práci máme Intune a ten taky nejede na Androidu 7 či starším. Má nějaké standardy a ty je nutno respektovat. I přesto víme o tom, že ve firmě mají někteří jedinci BYOD přístroje na starších verzích Androidu. Holt mají dotyční smůlu. 

Vodafone či Samsung si dal požadavky a tak s tím zřejmě nic neuděláme.

Veškeré varianty Vodafone TV jsou tady

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Vodafone TV na Android TV. Tak dneska jsem vyzkoušel Telly aplikaci. Mají jinak 14 denní zkušební verzi za 1Kc. Ovládání úplně pecka, nic se neseka a přepnutí kanálu je rychlé. Nechápu jak to,že u Vodafone TV je vše tak zasekané a pomalé. Navíc ta aplikace je vychytaná klikneš v levo a máš TV program stanice, klikneš v právo a přepínat kanály. Jsem spokojený s Vodafone ale jak vidím konkurenční službu,tak vaham. U Vodafone nelze seřadit kanály, dlouhé odezvy a přepínání programů, katastrofa. Takže Vodafone, inspiruj se konkurencí a vylepšuj. Protože platím a očekávám aspoň nějakou podporu a vylepšení stávající aplikace.

Upraveno uživatelem Jonass
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Android TV
  • Karviná
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Jonass napsal:

Vodafone TV na Android TV. Tak dneska jsem vyzkoušel Telly aplikaci. Mají jinak 14 denní zkušební verzi za 1Kc. Ovládání úplně pecka, nic se neseka a přepnutí kanálu je rychlé. Nechápu jak to,že u Vodafone TV je vše tak zasekané a pomalé. Navíc ta aplikace je vychytaná klikneš v levo a máš TV program stanice, klikneš v právo a přepínat kanály. Jsem spokojený s Vodafone ale jak vidím konkurenční službu,tak vaham. U Vodafone nelze seřadit kanály, dlouhé odezvy a přepínání programů, katastrofa. Takže Vodafone, inspiruj se konkurencí a vylepšuj. Protože platím a očekávám aspoň nějakou podporu a vylepšení stávající aplikace.

Ano, ale až na to, že Telly v naprosté tichosti omezilo počet souběžně sledovaných streamů ze dvou na čtyři aniž by považovali za nutné to nějak komunikovat, na lince podpory to prvně prezentovali jako dočasné omezení kvůli údržbě, od tohoto pondělí mi už tvrdí, že omezení na dva souběžné streamy platí od začátku a pokud tomu u někoho bylo jinak, tak to byla chyba. V mezidobí si dali práci se svým webem a důsledně vymazali jakoukoliv zmínku o maximálním počtu čtyř souběžných streamů 🙂 Falšování historie máme asi v genech 🙂

Takže souhlas - inspirovat se ano, ale zase ne úplně ve všem 🙂

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...důsledně vymazali jakoukoliv zmínku o maximálním počtu čtyř souběžných streamů 🙂 Falšování historie máme asi v genech 🙂

Tak to nestras, to abych si udelal PrtSc -do budoucna. -No snad to nenapadne postupne i ostatni pro nejake objektivni duvody. 
A rekli ti proc ne vice? Zatim normalne uvadi muj .. "Sledujte TV na své chytré televizi a až na 4 netelevizních zařízeních." Zkusil sem a ok.
Dokonce jsem zkusil soubezne novu/primu a v poho, u nekoho jsem zahled ze tyto kanaly max dva ale ostatnim to neplati.

  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všiml jsem si toho koncem června, volal jsem tam celkem 3x - dvakrát jsem se dozvěděl, že probíhá údržba systému a že je to dočasné omezení. Tento týden v pondělí už tvrdili, že maximálně dva souběžné streamy je omezení, které platí pořád a nikdy to nebylo jinak. Samozřejmě můžeš si na účet zaregistrovat až čtyři zařízení, ale dřív šlo přehrávat na všech najednou. Teď už to jde jen na dvou, na ostatních vidíš chybovou hlášku o tom, že dva streamy jsou maximum, které je povolené. Je to omezení globální, je jedno zda se chceš dívat na lineární vysílání nebo něco zpětně nebo záznam - prostě víc jak dvě zařízení současně nepřehrávají. Dřív sami na svém webu uváděli jako jednu z výhod Telly možnost souběžného sledování na čtyřech zařízeních.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, má někdo zkušenosti se špatnou funkcí zpětného přehrávání v aplikaci na chromecastu? Na ostatních zařízeních se spustí pořad s dostatečnou časovou rezervou ale zde se pustí přesně na předpokládanou délku pořadu a samozřejmě není vidět konec, u některých pořadu chybí i několik minut (klidně i 10). Je to neuvěřitelně otravný.

  • Super
  • -
  • Family
  • -
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...