Jump to content

kraftwerk007

User
 • Posts

  65
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by kraftwerk007

 1. Mám otestovaný např. Nokia Streaming Box 8000 https://satelity.ellano.sk/nokia-streaming-box-8000_40619.html?language=cz
 2. Já bez toho Kanálu 🤪 neumřu, jen jsem se zkusil zeptat.
 3. Jak to vypadá s zařazením nové stanice Canal+ Action? Stejně jako Canal+ Sport?
 4. Tuší někdo, proč Film Europe+ přestal dávat v odpoledních hodinách české a slovenské filmy? Poslal jsem jim dotaz, ale žádná odpověď.
 5. Ty jsi tedy měl k dispozici dvě stejné profesionálně kalibrované TV a slepým testem jsi usoudil, že obrazový výstup je lepší z GigaBlue, než z tuneru v TV. Asi tak?
 6. Dávám ti jednoduchou otázku-očekávám jednoduchou odpověď. Ty máš doma nějaký Dream nebo VU+? Podle tebe to je logicky nejlepší volba, ostatní stojí za dvě věci, že jo?
 7. Mně poučovat nemusíš. Pořád čekám na to vysvětlení, proč je lepší sledovat vysílání přes FBC tuner, než přes tuner v TV.
 8. Já vím moc dobře o co jde. Ale já čekám na tu zásadní výhodu proti příjmu signálu přímo v TV-jak píšeš. Rozbočení signálu do PVR recieveru a TV nepovažuji za nic nového.
 9. To si rád nechám vysvětlit-tu obrovskou výhodu...
 10. WPA2 je nedostatečné? Tak to by jsi nám sem mohl dát návod, jak se to dá lehce obejít...
 11. V položce Režim hledání není Síť? A ještě zkontroluj kvalitu signálu.
 12. Modul s tunerem nemá nic společného. Zkus při ladění vybrat volbu Síťové nebo Hledání v síti.
 13. Jaký je poměr "kabelových" zákazníků UPC vs zákazníci požívající mobilní služby? Tím mobilní služby mám na mysli i prodej prostoru virtuálním poskytovatelům v síti Vodafone a prodej prostoru pro poskytování datových služeb.
 14. Já ti tvou ideu brát nebudu.
 15. Ano ,je smutné, že Vodafone stále nevyřešil zmiňované problémy. On je totiž nepotřebuje a nemusí řešit. Proč? Každý kdo se trochu zajímal o důvod nákupu UPC Vodafonem přece ví, že platící zákazníci bývalého UPC nejsou ten důvod. Tedy těch pár prudících zákazníků bývalého UPC je vůbec netrápí. Jejich obchodní strategie je zaměřena jinam....
 16. Porovnáváš neporovnatelné...
 17. Máme.... Odpovědi jsi už dostal ,tak co chceš ještě dostat za informace?
 18. Je normální, že mi po netu někdo napíše, chce něco zaplatit? Mě to tedy normální nepřijde. Pak si ale nestěžujte....
 19. Tak kde je ta správná pravda? To nás všechny zajímá.....
 20. Pokud je ČT ulhaná, tak jestli hledáš pravdu, tak se dívej na Russia Today a v HD!
 21. Není toho fotbalu už dost? 🙄
 22. Se divím,že zde nepanuje veselá nálada nad spuštěním NovaSport 3,4....
×
×
 • Create New...