Jump to content

kraftwerk007

User
 • Posts

  101
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by kraftwerk007

 1. Chápu. Měl jsem dlouho Komplet, tedy chtěl jsem opět vše, tedy AllinOne. A může tě uklidnit- Voyo jsem dodnes neaktivoval a neplánuji to ani s Primou. Ale proč si jí nevzít, když dávají. 😎
 2. Ano. Nevím jak ty, ale já jsem měl k TV Komplet celou dobu k dispozici Vodafone archív, Max i Voyo. Jen jsem navíc získal Prima+.
 3. Dnes jsem se převedl na nový tarif. Tak jen dodám info. Bylo mi řečeno, že v AllinOne je automaticky součástí archív Vodafone TV, Max a Voyo. Prima+ je součástí pouze pro nové zákazníky. Tedy ti uživatelé, kteří přechází z Vodafone Komplet na AllinOne tuto službu v ceně nemají. Ale...po skončení rozhovoru mi zavolal pán, s kterým jsem vše řešil, že mi asi z pocitu příjemného rozhovoru službu Prima+ přidal do AllinOne, i když na ní nemám nárok. Tímto mu chci ještě jednou poděkovat.
 4. Tak cena je dejme tomu slušná- navýšení o 150kč proti stávající ceně. Internet zdraží o 30kč. Já jim stejně zavolám, kvůli VTV+. A když zruším pevný telefon, který už využíváme minimálně, tak koncová cena bude téměř stejná jako mám teď.
 5. cituji: na nový tarif Vodafone TV se slevou 65 %, balíček ALLinONE s měsíční cenou 526 Kč. O VTV tam není ani slovo.
 6. O žádné změně Prima+ nebo Voyo tam nepíšou. Resp. není tam o nich žádná zmínka.
 7. Tak mi přišlo info o převodu na nový tarif. Z Komplet na AllinOne mi nabízí za 526kč a internet z 300M na 500M za 336kč.
 8. Ono to už po několika letech začalo fungovat? Téda, výborná práce Vodafone...🙄
 9. To je asi myšlen Iphone 15Pro... Vodafone přece nemá apku pro Apple. Pak to celé nemá logiku...
 10. Žádný problém s časem nepozoruji.
 11. Moc dobře si pamatuji, když jsem souhlasil s současnou nabídkou-tedy Komplet, net 300 a pevná linka, tak mi bylo několikrát potvrzeno, že dohodnutá cena je NAPOŘÁD.
 12. Hmm, vzhledem k tomu, že mám Komplet, tak už dopředu tipuju, jak to dopadne...
 13. Jistě. To bude asi tím, že programy vysílané v DVB-T musí kabelový operátor zařadit automaticky a zdarma do své nabídky. Tedy nic překvapivého.
 14. Chybu jsi určitě neudělal, zlatá kabelovka. 😀
 15. Cituji-jednalo by se o internetovou verzi Vodafone TV To ale není kabelová DVB-C televize.
 16. A kombinace kabelové TV a internet od jiného poskytovatele tedy není možná?
 17. TELESTE 3DSS3 https://www.tme.eu/cz/details/3dss3/koaxialni-konektory-pro-anteny-tv/teleste/?brutto=1&currency=CZK&gclid=CjwKCAiA6byqBhAWEiwAnGCA4PDbFeWlacen67l1NjlRrfb-0JIrhr9_JvydLrngdi2WZFXWovGKmRoCX3QQAvD_BwE
 18. Prestiž se získává něčím jiným- ne telefonem, ani autem. Možná to jednou pochopí.
 19. Půjčka na telefon? To už je člověk asi hodně zoufalej 😁
 20. kraftwerk007

  EPG

  Jeden nebo dva dny nešlo EPG a někteří se asi oběsí.... Nahrávám jednou týdně sportovní událost a stejně si na konec nahrávky ručně přidávám 2 hodiny. A když už by vám to uteklo, tak od toho je archív Vodafone.
 21. kraftwerk007

  EPG

  Tragédie...budeš muset nastavit ručně.
×
×
 • Create New...