Jump to content

Jonass

User
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jonass

 1. Vodafone TV na Android TV. Tak dneska jsem vyzkoušel Telly aplikaci. Mají jinak 14 denní zkušební verzi za 1Kc. Ovládání úplně pecka, nic se neseka a přepnutí kanálu je rychlé. Nechápu jak to,že u Vodafone TV je vše tak zasekané a pomalé. Navíc ta aplikace je vychytaná klikneš v levo a máš TV program stanice, klikneš v právo a přepínat kanály. Jsem spokojený s Vodafone ale jak vidím konkurenční službu,tak vaham. U Vodafone nelze seřadit kanály, dlouhé odezvy a přepínání programů, katastrofa. Takže Vodafone, inspiruj se konkurencí a vylepšuj. Protože platím a očekávám aspoň nějakou podporu a vylepšení stávající aplikace.
 2. Tak vyzkoušel jsem ovladač TV mám HDMI-CEC a je to funkční. Přepínat jde na numerické klávesnici. Sice je to takové nouzové řešení ale lepší než nic. Každopádně i tak doufám,že seřazení programu nebo skrytí nepoužívaných bude v nějaké další verzi. Pak to bude téměř dokonalé....
 3. Ano právě ale na ChromeCast 4 právě není číselná klávesnice, takže rolovat musím a právě tohle občas zasekne náhled. Je to uživatelský úplně otřesné,že se to zasekava a hlavně,že nejde programy seřadit nebo skrýt. Skoro polovinu nesleduji ale i tak je musím přeskakovat.
 4. Děkuji za odpověď. Každopádně seřazení programu se přidávalo do setoboxu protože to bylo žádáno ale v aplikaci to v plánu nemáte. Ještě bych pochopil,že Dolby Digital není úplně na pořadu ale seřazení programu nebo obdobná funkce přijde jako základ. Jen se přepnout z posledního programu na první je fakt mazec. Tak uvidíme, snad se na vývoji aspoň bude pracovat a není to finální verze
 5. Zdravím, nainstaloval jsem si aplikaci do Google TV. Zatím spokojenost ale opět je aplikace dost omezena. Neumi prostorový zvuk Neumi třídit nebo aspoň skrýt programy. Tyto dvě základní funkce bych od placené služby očekával. Než se proklikat na svůj program, tak musím projed dalších 30 programu a samozřejmě je zde riziko záseku aplikace. Pokud bych měl možnost třídění nebo některé programy skrýt,tak je to hned pohodlnější. Aspoň, že jdou schovat programy,které nemám zaplacený. Mám dotaz, zda se vůbec plánuje řazení programu a digitální zvuk ?
×
×
 • Create New...