Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Je třeba to chápat tak, že se pouze účetně odděluje cena za pronájem modemu (set-top boxu). Dříve byla cena modemu zahrnuta v ceně služby, tak zvaně zapůjčení modemu "zdarma". Totéž platí o set-top-boxu, i když si mnozí naivové namlouvali, že je společnost UPC tak velkorysá a přístroje zapůjčuje gratis... a mnozí tím dokonce argumentovali.

Pokud jde o zálohu na modem, při změně služeb, kdy se vystavuje nová smlouva, tak se v nové smlouvě objeví i záloha 1000,- Kč za modem (alespoň v mém případě tomu tak bylo). Také se zde objevovaly příspěvky, že na vyžádání UPC zálohu vracelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Analogové DVD

Fiber Power 60: jako jediný v cenníku jde dolů z 649 + 49 na 599 + 49. Dotaz zní: je to tisková chyba anebo jsem šťastným majitelem tohoto balíčku a můžu bouchnout šampaňským? :drunken:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Nejsem si jistý, protože ačkoliv mám také "Kombi Komfort", tak jsem přesto dostal dopis na mou adresu s varováním, že cena se mění atd.

Tak nevím.

Navíc Tomus psal, že (ano vyjmenoval některé rychlosti internetu) bez ohledu na balíčky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník wencel
Zmena se dotkne vsech co maji internetovy tarif 1,2,10 a 25 Mb, bez ohledu na balicky ci slevy.

 

není pravda, teď jsem mluvil se slečnou že mám akční cenu 399 Kč za 25Mbit a potvrdila mi že dokud mi běží 12 měsíční akční cena že se pro mě nic nemění, že po skončení toho úvazku mi teprve potom (únor 2013) změní rychlost na vyšší a budou účtovat tu vyšší cenu za nový tarif 32Mbit ve výši 550 Kč a 69 Kč za Wifi modem (který mám teď za 61 Kč).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by bylo pěkně na prd, ale moc se mi to nezdá, protože ve smlouvě je u služby internet jasně napsáno FiberPower 10 za 299 Kč na 12 měsíců, tzn. když ho v květnu nahradí FP30, mělo by dojít ke změně, navíc cena se nemění, jenom přibyde položka pronájem modemu a dojde ke zrychlení...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WOW, tak u me to vychazi takto: az mi skonci retencni slevy, tak budu platit vic nez dvojnasobek... bez retencni slevy to mam za 599 (balicek FP10+Starter+Relax), se slevou to bylo 472 a po zmene a az mi za mesic skonci sleva, tak mi to nechaji za peknych 970,- :D se asi zblaznili :)))

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník wencel
to by bylo pěkně na prd, ale moc se mi to nezdá, protože ve smlouvě je u služby internet jasně napsáno FiberPower 10 za 299 Kč na 12 měsíců, tzn. když ho v květnu nahradí FP30, mělo by dojít ke změně, navíc cena se nemění, jenom přibyde položka pronájem modemu a dojde ke zrychlení...

já myslím že změnou na jinou službu za jinou sazbu by umožnili klientům bezplatně vypovědet smlouvy u kterých je úvazek, takže proto je asi logické že tyhle akce nechají doběhnout aby klient nemohl argumentovat zhoršením podmínek a služby bezplatně vypovědět.

Pokud budu mluvit za sebe tak jsem spokojen s 25M za 399 na rok + wifi za 61, protože nový 32M za 550 Kč + 69 Kč za wifi by pro mě byl dražší a tedy bych z důvodu zhoršení podmínek okamžitě dal výpověď, já vyšší rychlost nepotřebuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmena se dotkne vsech co maji internetovy tarif 1,2,10 a 25 Mb, bez ohledu na balicky ci slevy.

 

není pravda, teď jsem mluvil se slečnou že mám akční cenu 399 Kč za 25Mbit a potvrdila mi že dokud mi běží 12 měsíční akční cena že se pro mě nic nemění, že po skončení toho úvazku mi teprve potom (únor 2013) změní rychlost na vyšší a budou účtovat tu vyšší cenu za nový tarif 32Mbit ve výši 550 Kč a 69 Kč za Wifi modem (který mám teď za 61 Kč).

Pak ti paní kecala :) Zvýšení rychlosti proběhne u všech i stávajících tarifů ať už s akční cenou, nebo plnou. Jak to bude s cenou za modem si nejsem 100% jistý :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...