Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno
Právě jsem dotelefenoval s operátorkou a nestihnu to. Výpovědní lhůta jest 30 dnů od 1.dne násludejícího měsíce. Do té doby jsem platným zákazníkem a nemohu získat akční cenu jako zákazník nový.

Nicméně myslím, že UPC má neustále nějaké akční ceny, navíc od 1.5. se mění všechno, tak to odhlásím a uvidím. Jejich ceny jsou nehorázné a co jsem mluvil s lidma v baráku, taky se jim to nelíbí, a když to taky odhlásí, tak bysme UPC mohly hromadně přitlačit na nějakou extra akci. Smlouvat se s nimi dá, jsou to handlíři :)

Škoda, že konkurence, což jsou jen wifiny, je dráhá taky, jediný Netbox je dobrej ale do této části Medlánek zatím nedosáhuje.

Pokud jsou jejich ceny dle tebe nehorázné, tak je nejsnažší cestou přejít jinam. A hromadnou nabídku mají taky, stačí když ji uzavře majitel domu (a bude taky platit samozřejmě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist
Jediný tarify, který sou v provozu, sou uvedený v ceniku, zadny jiný neexistujou :)

Prdlajs. Nechávají běžet např. staré, již neexistující, kdysi akční, tak jsem to měl několik let. Nebo se dá usmlouvat na míru, jsou to handlíři :D

 

Pokud jsou jejich ceny dle tebe nehorázné, tak je nejsnažší cestou přejít jinam. A hromadnou nabídku mají taky, stačí když ji uzavře majitel domu (a bude taky platit samozřejmě).

Nehorázné ceny internetu mají snad všichni v ČR !

O té hromadné nabídce víš něco blíž ? Jaký tarif, rychlosti, ceny... Barák funguje jako společenstvo vlastníků, v podstatě soukromá firma, takže by to šlo, zvýšila by se částka na fond oprav. Ale sdílenou linku o 20 bytech si moc nedovedu představit, někteří mají i TV, někteří ne. To by byly asi ty tarify pro firmy, co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

U SVJ by se to dalo klidně řešit formou objednávky na tuto právnickou osobu. Pochopitelně UTP rozvody na svoje náklady nechat realizovat jinde. A tarif 120/10 by 20 lidí měl zvládnout v pohodě, znám firmy, kde je počet PC i vyšší a není s tím problém ani co se týká rychlosti, ani kvůli počtu zařízení ve vztahu k UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svyho casu bezela na kanale UPC Express upoutavka jak technici UPC odhaluji nelegalni prijem UPC internetu, kdy si sousedi natahaji internet mezi sebou a bylo tam take upozorneni na pokutu 10.000 Kc,

takze myslim ze tady bude asi dalsi adept ;-)

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist

Tak tento kanal fakt nesleduju :D

Muzes nahodit nejaky odkaz ? Ktery zakon zakazuje rozdelit se s nekym o svuj zakoupeny produkt ?

 

EDIT:

nasel jsem stary podminky, kde se o tom pise a vyhrozuje:

http://rychlost.cz/forum/tema/1213/

ale v novych je to dost zanedbane (4.5) :

http://www.upc.cz/pdf/VOP_UPC.pdf

4.5.1. Kdo může Služby užívat

Služby můžete užívat Vy jako účastník, anebo osoby, které s Vámi bydlí v bytě. K tomu, aby Služby užívaly jiné osoby, od nás potřebujete výslovný souhlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Svyho casu bezela na kanale UPC Express upoutavka jak technici UPC odhaluji nelegalni prijem UPC internetu, kdy si sousedi natahaji internet mezi sebou a bylo tam take upozorneni na pokutu 10.000 Kc,

takze myslim ze tady bude asi dalsi adept ;-)

Sice ta upoutávka byla na nelegální příjem TV a nikoliv internetu, ovšem mnou uvedený postup je zcela legální, protože smlouvu uzavírá SVJ, což je společenství všech vlastníků bytových jednotek v domě. Podobně jako když majitel hotelu nebo firmy uzavře smlouvu, tak si taky může připojit všechny pokoje nebo kanceláře a ne jenom sám sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Neutronek

Spíš mi přijde tragikomický navyšovat cenu 120 Mbit, když jim to nefunguje tak jak má. Viz témata ve výpadků. Psal jsem jim začátkem dubna, že skončilo 1 čtvrletí kdy přislíbili vyřízení rychlosti a nic, na maily hrajou mrtvý brouky. Volat se mi ale nechce, už jsem utratil za ty telefony stovky Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...