Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Pristala me ve schrance zprava od UPC informujici o zasadnich zmenach od 1.5. 2012. Zejmena je zdurazneno navyseni rychlosti temer u vsech internetovych tarifu. Ale jak koukam tak koukam do noveho ceniku, alespon u meho tarifu k zadnemu zrychleni nedojde :) Najdete tam nejake zasadni navyseni ci neco pozitivniho pro nas zakazniky?

http://www.upc.cz/o-upc/noveportfolio/2 ... 88222.html

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Nějaké zrychlení je znatelné už teď. Už několik dní zaznamenávám rychlost stahování cca 32Mb. Mám balík TV Standard+FP25.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si snad stačí srovnat ceníky, 60M je o pade levnější, 120M je o pade dražší, 2M za stejno, ostatní tarify jsou jiné, srovnatelná je ještě nová 30M/1M s původní 25M/1,5M, kde je cena nového o pade nižší, škoda toho snížení uploadu.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víceméně je to spíš pozitivní změna nabídky... místo 10/1 za 450+50 a 25/1,5 za 550+50 bude 30/1 za 500+50... spousta lidí bude mít 3x rychlejší stahování za příplatek 50 Kč a dalších dost lidí bude mít o 5 Mb/s rychlejší stahování o 50 Kč levnější :) jenom ten upload mohli nechat aspoň na těch blbejch 1,5 Mb/s, ale to neni žádnej dramatickej rozdíl...

60/6 za 600+50, to je s modemem zlevnění o 50 Kč, 120/10 za 800 zase o 50 Kč zdražení :) tam by mi spíš vadil pořád stejně šnečí upload, aspoň 20 by to mít mohlo... balček 120M+komfort teď vyjde úplně na stejný prachy včetně pronájmu modemu a CA modulu jako holej internet :)

 

koukám, že tady už se to propírá všude možně celej den, si zbytečně opotřebovávám klávesnici :?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peter8

Počítám, že když mám teď starý balíček za 600Kč (Starter+Fiber 10+tuším telefon za kačku) tak u mě asi k 1.5. k žádnému navýšení rychlosti nedojde :? ...Nebo se pletu? V novém ceníku jsem o tom žádné info nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem si ten ceník, ale jsem úplně mimo..Mám teď 25MB internet v retenční nabídce, tak by mě zajímalo, jakou budu mít rychlost od 1.5. Chybí mi totiž podstatná informace, jaký tarif nahradí který...Mají tam totiž uvedeno 4 UPC Fiber staré: Pokud by totiž nahradili 10 Mb za 31 a 25 Mb za 32, tak se mi to zdá jako dost hnusný nepoměr..

Mají totiž uvedené tyto tarify:

UPC Fiber Power 32 až 32 000 / 1 536

UPC Fiber Power 31 až 31 000 / 1 580

UPC Fiber Power 50 až 50 000 / 6 000

UPC Fiber Power 100 až 100 000 / 10 000

 

Pokud jsem to pochopil špatně a 10 Mb má nahradit nově 30 a 25 Mb má nahradit 60, tak to bude pecka...

 

Můžete to někdo osvětlit ?

 

A účtovat třeba někomu za UPC Professional až 32 000 / 1 750 * - 4537 Kč v době, kdy mají rychlejší tarif i s TV za 750 Kč mi přijde velký hnus..Ale tak snad si to ti lidi hlídají..Protože předpokládám, že UPC je aktivně neobvolá a nenabídne jim výhodnější tarif.

 

Dále by mě zajímalo zda mi promítnou retenci (35 % sleva) na změněnou cenu anebo nechají tu cenu tak jak je..Teď mi počítají slevu 35% z částky 599 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledem k tomu, že náhrada za FiberPower 10 neni uvedená ve službách pro stávající klienty, řek bych, že z něj automaticky bude FiberPower 30...

FiberPower 25 za 550 bude FiberPower 32, tzn. 32/1,5... jenom blázen nebo neinformovanej uživatel by na takovym tarifu zůstal...

novej klient bude moct zvolit už jenom FiberPower 30 :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automaticky k žádný změně určitě nedojde, kdo má např. 10/1, tak bude mít tento tarif i nadále, samozřejmě za cenu, kterou má až dosud. Akorát mu nikdo neprodlouží příp. cenový zvýhodnění a po jeho skončení bude mít na výběr buď platit plnou taxu z dřívějšího ceníku nebo vzít tarif novej. Aspoň vždycky to tak bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...