Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník david3434

I já sdílím stejný pocit.

Musím říct že jsem se tak v 90% UPC vždy zastával,ale tohle už je moc.

Sami o sobě si mění ceníky klidně nekolikrát ročně a nařizují zakazníkum přecházet k tarifu,který pro ně není tak výhodný.

Podle mého skromného názoru asi v UPC nečekali to že na jejich nabídky kde nabízejí velmi rychlý internet nebude skoro žádná odezva.Mám několik přátel,kteří Upc Internet využívají a pohodlně jim stačí 10MB(stejně jako mě).Tak co udělao UPC,když pochopilo že o výšší rychlosti je malý zájem zdražilo nejpoužívanějších 10MB,dovoluji si tvrdit že 10MB využívá většina.

Samozřejmě že někdo má větší nároky ale já osobně nikoho takového neznám.

Takže má to logiku většině to zdražíme a schováme to za vyšší rychlost,i když to v podstatě nevyžadují(protože už teď měli možnost si vyšší rychlost zakoupit).

Tak abych to shrnul jsem od UPC od začátku co do ČR přišla a po dlouhých letech jsem dnes odeslal výpověd.

Sbohem UPC už nikdy více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sou zase pindy kvůli padesátikoruně za modem :roll: tak si dej výpověď a budeš platit 321+50... :roll:

upc udělalo to, co mělo udělat dávno, nechat jenom jeden použitelnej ED2 tarif a tlačit to na ED3, kde už ten upload relativně neni tak zoufalej... zároveň se o stovku snížila cena původního 25M netu, což už bylo delší dobu taky do nebe volající, stejně jako 10M za 500 :roll:

 

jako joo, za těch 30/1 by bylo fajn platit třeba 400+50, to si myslim, že by víc odpovídalo dodávaný službě, ale každopádně je to lepší, než bylo...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Vždyť to celé jsou nesmysle.

Všichni víme, že by měli udělat úplně jiné tarify. Možná se neshodneme na detailech, snad na tomto ano:

Hlavně zvednout Upload.

 

A možná i sjednotit - zjednodušit, tarify. Určitě to nespravili tím, že zrušili FP 10, když zavedli vlastně hned 3 tarify s cca 30 Mbitovou rychlostí.

A všechny staré tarify Easy, Light, Classic, Extreme a Profesional mají Down 32 Mbit a Up po 50 kbitech od 1550 do 1750 kbitů.

Vůbec netuším, jak je to pracné se se všemi těmito tarify vypořádat jejich úplně jinak. Všechny odběratele dobrou nabídkou převést na nové rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak :) kdyby to mělo upc líp ošéfovaný v podmínkách, tak tady ty hostorický tarify dávno nejsou...

já bych řek, že všechny ty 30+Mb/s tarify mají stejnej přesah 2 - 3 Mb/s, stejně tak 1,5Mb/s upload valí na maximum, co tyhle modemy na ED2 dají, tj. 1,7 Mb/s, navíc rychlost se nedá měřit s přesností na desítky Kb/s, to sou jenom odchylky, který budou pokaždý jiný... takže to vidim jako ceníkovou úpravu na oko a srovnání všech nabídek na 30/1,5 :) ale působí to jako blbej vtip, no...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. UPC,když pochopilo že o výšší rychlosti je malý zájem zdražilo nejpoužívanějších 10MB,dovoluji si tvrdit že 10MB využívá většina.

Samozřejmě že někdo má větší nároky ale já osobně nikoho takového neznám.

Takže má to logiku většině to zdražíme a schováme to za vyšší rychlost,i když to v podstatě nevyžadují(protože už teď měli možnost si vyšší rychlost zakoupit).

..

 

Mám úplně stejný názor.

 

Jsem jen zvědav jak to dopadne u balíčků ( balíčkové slevy co jsou nastálo ) a jak mi zdůvodní navýšení ceny za pronájem modemu ( pokud mi cenu o pronájem zvednou ), protože já jsem ještě za dob Karnevalu musel složit zálohu 1.000,- Kč za modem.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me zadny dopis o vraceni zalohy neprisel a ni si nejsem vedom ze by neco vraceli forrmou slevy, o tomhle slysim poprve.

 

Proc UPC ponechalo historický tarify je jasny, protoze jejich ceny, jsou mnohem vyzsi nez ceny novejsich tarifu a kdyby to sjednotili, tak na tom jen prodelaji,

ale sjednotit FP 10 a 25 to uz je jina, FP 10 ma urcite vic uzivatelu a tak ve vysledku vydelaji.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...