Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Je to možný, ale vzhledem k tomu, že nikde v ceníku není uvedený, že by vydáním toho novýho pozbýval platnost ten dřívější, tak ty tarify můžou klidně zachovat. Ale pochopitelně taky nemusí, to je jasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Osobně souhlasím s názorem,že když není uvedeno že straé tarifi ukončují platnost,tak lidem jako já zůstanou v platnosti 'podle toho na jak dlouho uzavřeli smouvu).Osobně nevěřím,že by mi UPC samo od sebe navýšilo rychlost z 10mb na 30mb jen tak.A to že nejsou napsaný v ceníku nic neznamená.My využívám na Tv nabídku Supreme,kterou taky už v ceníku nekolik měsíců nenajdete, a po mém dotazu na UPC mi bylo řečeno že pro mě se nic nemění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen

Z výše uvedených příspěvků je zřejmé, že mezi zákazníky UPC je mnoho nejasností o poskytování služeb od 1. 5. 2012 a o jejich cenách. Podrobné informace lze najít zde: Změny od 1.5.2012, doplňkové nabídky digitální kabelové televize - http://www.upc.cz/pdf/UPC_Informace_nov ... 120501.pdf

Ceník služeb UPC Česká republika, s.r.o. platný od 1. 5. 2012 - http://www.upc.cz/pdf/Cenik_UPC_platny_od_20120501.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Badis

A to zlevnění/zdražení, týká se to i balíčků?? Zatím se tady řeší rychlost/cena internetu. Nějak to nemohu najít. :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník krpec

No já teď mám Fiber 10 za 300 Kč, takže to,že bych mohl milostivě přejít na nový Fiber 30 za 500+50 Kč mně jaksi moc neláká. Pokud budu platit stejně a zvednou mi rychlost pak s tím nemám problém :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zelva72

Tak jsem před 14 dny zasílal výpověď na UPC Fiber Power 10. Skončila sleva 299,- na rok. Ukecali mě na cenu 321,- na rok. Po shlédnutí nového ceníku jsem napsal dotaz na UPC. Zde je odpověď:

Dovolujeme si Vás informovat, že od 1. 5. 2012 zaniká tarif Fiber Power 10 a bude automaticky nahrazen Fiber Power 30 (rychlost až 30Mb).

Od 1. 5. 2012 také dochází ke zpoplatnění zapůjčeného zařízení na 49,- Kč měsíčně.

Celkové měsíční poplatky na Vašem klientském účtu se navýší o 49,- Kč.

V současné době je možné zakoupení nového modemu za 1299,- Kč.

Děkujeme Vám za spolupráci a Váš zájem o služby UPC.

 

Tzn. za 370 Kč mi nabízí 30/1 M. To si můžou strčit za klobouk. A každý rok se s nimi dohadovat na slevu.

 

Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...