Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník cipisekcz

Ahoj,mam internet 1M za 199Kc nechci platit 49Kc mesicne za pronajem modemu.Chtel bych si tedy zakoupit modem ED3 za 1300Kc,ktery je ale urcen k tem vyssim tarifum internetu.Pujde pouzit ten ED3 modem k memu pomalemu internetu 1M??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Fungovat to bude, ale já bych to nedělal. Jediná věc, která se od UPC vyplatí koupit je CA modul, u zbytku je lepší platit pronájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema

Já jsem jen zvědavej kolik vlastně budu od května platit za internet.

Teď platím za 10/1 cenu 247,- Kč. A měl bych to mít "bez smlouvy" - tak jsme se posledně dohodli.

Jestli nová cena bude o těch 50 korun víc tak to ještě překousnu, ale jestli mi to zvýší o další částku tak je už dlabu a jdu do bezdrátu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz
Fungovat to bude, ale já bych to nedělal. Jediná věc, která se od UPC vyplatí koupit je CA modul, u zbytku je lepší platit pronájem.

 

modem tedy fungovat bude?Tak to jsem rad.A co ten CA modul.Jak to bude pokud budu chtit zmenit nabidku TV?Treba prikoupit tematicky balicek.Budu muset posilat CA modul zpet do UPC na preprogramovani?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď platím za 10/1 cenu 247,- Kč. A měl bych to mít "bez smlouvy" - tak jsme se posledně dohodli.

pokud ste se dohodli po telefonu na 10M za určitou cenu na rok, tak se jenom přidá 50kč poplatek za modem...

Treba prikoupit tematicky balicek.Budu muset posilat CA modul zpet do UPC na preprogramovani?

všechno se dělá na dálku

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

Posledni otazka.Pokud zakoupim modem ED3 a CA modul.Jak bude vypadat instalace-vymena?U modemu jen prehodim koax kabel do noveho a CA modul vsunu do TV?Nebo je to slozitejsi a mam chtit asistenci technika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

V zásadě ano, akorát tv je třeba ještě naladit. Ale rozmyslete si tu koupi, opravdu se to nevyplatí. Zaplatíte si 650Kč za výměnu modemu + 1299 za modem, tj. návratnost skoro 40 měsíců a když se po 2,5 roce modem odporoučí, tak to můžete absolvovat znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tubli

Mám teraz Fiber 25M a poslednú dobu sa zlá kvalita pripojenia (často polovičný download, po reštarte to ide plnou rýchlosťou, potom na druhý deň to isté, vysoké pingy, večer to skáče z 40-120ms) ešte zhoršila a dnes som čítal, že to idú zvyšovať a dokonca aj 10M, tak potom si neviem predstaviť čo to bude robiť. Ale tak uvidíme. Moja otázka spočíva v tom, že keď už budem platiť za modem, či mi aj pošlú ten nový modem, ktorý majú v ponuke a či to vôbec môže mať vplyv na zlepšenie mojich problémov s pripojením. Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni otazka.Pokud zakoupim modem ED3 a CA modul.Jak bude vypadat instalace-vymena?U modemu jen prehodim koax kabel do noveho a CA modul vsunu do TV?Nebo je to slozitejsi a mam chtit asistenci technika.

Nove modemy s Docsis 3.0 jsou sice kompatibilni i se starsim standartem 2.0, ale je otazkou zda je bude UPC prodavat i pro pomalejsi tarify 30Mb< , kde jejich pouziti momentalne nema praktický vyznam.

Takze nejprve si zjisti jak to vlastne je.

 

Moja otázka spočíva v tom, že keď už budem platiť za modem, či mi aj pošlú ten nový modem, ktorý majú v ponuke a či to vôbec môže mať vplyv na zlepšenie mojich problémov s pripojením. Ďakujem.

Neposlou, vsem zustavaji stavajici modemy.

Jestli je u tebe problem v modemu, tezko rict, spis bych rekl ze ne.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...