Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník

no mozna rychlost mu zustane, ale platit modem "navic" bude...

npr. kolega mel mit po zmene na upc net 10/1Mb bohuzel dodnes mu jede po starem 4/0.5Mb(plati po novem) takze jsem moc zvedav jak mu bude ficet po 1.5. ale je to jeho problem ze si nezazadal na co ma narok, taky jsem se musel ozvat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

no blbost to neni. Pokud predtim byl tento tarif u puvodniho poskytovatele internetu a prebrala to upc, tak ze na rychlosti nic nemenila pokud se zakaznik sam neozval. Osobni skusenost, 2x jsem urgoval zmenu..., at mam to coje ve fakture napsany.

Pokud dotycny se neozval, tak plati rychly internet ale taha pomalu... takze urcite to ma dodnes. Spoustu lidi co znam neresi jakou ma rychlost, stranky jim naskakujou na FB se dostanou tak nic neresi. Dokonce neresi 5% stratovost paketu, mysli si ze je to normalni. A upc je spokojene proto ze si nikdo nestezuje a nemusi nic resit. a takove klienty ma rado.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda ze jeste dost lidi ma stare tarify, Light, Classic,Extreme a nedej boze Profesional a plati za ne na dnesni dobu vysoke ceny, protoze si sami nepozadali o zmenu na novejsi tarif,

ale tarif 4/0,5 nidky nebyl, takze kdovi jak to je.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no blbost to neni. Pokud predtim byl tento tarif u puvodniho poskytovatele internetu a prebrala to upc, tak ze na rychlosti nic nemenila pokud se zakaznik sam neozval. Osobni skusenost, 2x jsem urgoval zmenu..., at mam to coje ve fakture napsany.

Pokud dotycny se neozval, tak plati rychly internet ale taha pomalu... takze urcite to ma dodnes. Spoustu lidi co znam neresi jakou ma rychlost, stranky jim naskakujou na FB se dostanou tak nic neresi. Dokonce neresi 5% stratovost paketu, mysli si ze je to normalni. A upc je spokojene proto ze si nikdo nestezuje a nemusi nic resit. a takove klienty ma rado.

Je to blbost, věř mi :) Ať se koukne na fakturu, jaký tarif tam má. Podle toho má mít i rychlost.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Ale rozmyslete si tu koupi, opravdu se to nevyplatí. Zaplatíte si 650Kč za výměnu modemu + 1299 za modem, tj. návratnost skoro 40 měsíců a když se po 2,5 roce modem odporoučí, tak to můžete absolvovat znova.
Přecházela jsem na Komfort a na kontaktním centru mi sdělili, že pokud si modem zakoupím, poplatek 650,- mi neúčtují.
  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Dnešní poznatek - telefonicky požadován tarif 10M, dle sdělení KC už není k dispozici, nabízejí 30M za 299Kč/měsíc na rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH

Vysledky moji komunikace s KC:

1) stare tarifi se prevadeji automaticky, stejne tak i cena. Ale to neni nic noveho.

2) snizeni z PF10 na UPC Internet 2M je za poplatek 300,-.

 

treba se to nekomu taky hodi :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam i super informace: "Je možné, že po daných úpravách bude nově Vaše celková cena nižší nebo vyšší, než cena stávající."...

takze se "tesim" na zdrazeni ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...