Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

Pokud chce někdo ukončit smlouvu, tak je asi nejsnažším řešením dát normální výpověď bez udání důvodu a ne se zbytečně zamotávat do výpovědi skrz změnu všeobecných podmínek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

 

mám dotaz:

 

Jedu přes modem MOTOROLA SB 5101E a chtěl bych mít v bytě wifi(Připojit se z mobilu, NB na net., sdílení dat atd..). Musím si od UPC koupit ten dražší modem nebo eventuelně pronajmout? Nebo to jde nějak jinak? Omlouvám se možná za blbý dotaz, ale nevyznám se v tomto.

 

A druhá věc: Nyní mám 10M, který se od 1.5. zvýší na 30M. Platím 395 Kč měsíčně v rámci retenci. Připočte se mi k této částce jen pronájem za modem? Nebo se automaticky zvýší cena na plnou?

 

díky moc za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wifi modem stojí 2000 a vyplatí se ho od upc koupit v případě, že chceš u upc setrvat minimálně další dva roky... na kratší dobu se vyplatí vlastní router, kterej je přenosnej k jinýmu poskytovateli...

 

cena internetu se nemění, jenom přibyde poplatek za pronájem zařízení, pokud nemáš modem od upc koupenej...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bufalobil

V současné době u nás v baráku taha kabely Centrio. UPC mě chce pumpnout o pade navíc a tak mě napadlo ho poslat do análu a přejít k Centriu. Ale díval jsem se na ceny a ty balíčky se mi moc výhodné nezdají. U UPC platím za net 10/1 a televizi standart celkem 620 Kč. Od května tedy 670, net zrychlý na 30/1. Centrio nabízí 15/15(radši bych bral 25/5) plus zakladní balík televize(je v něm prd) za 649 Kč. Což znamená že bych si moc nepolepšil.Máte někdo zkušenosti s Centriem co se týče kvality, a dá se z nich něco vyrazit(hodlám to zkusit,už tady začínají opruzovat po sousedech :D )?

Upraveno uživatelem bufalobil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zelva72

Měl jsem těsně před zveřejněním změn od 1.5.2012 retenční nabídku na 10/1 internet za 321 Kč na rok. Pak zveřejnili nový ceník s cenou dražší o 49 Kč za pronájem modemu a zrychlení na 30/1. Naštval jsem se a poslal znovu výpověď, že nesouhlasím s převedením na nový tarif. Dnes mi volali a nabídli mi tarif 30/1 za cenu 299 Kč. Za modem nebudu platit nic. Na dobu 12 měsíců, pak se mám zase ozvat. Takže zase platí nenechat si nic líbit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema

373,- Kč za 30/1 je dražší sleva než standardní cena :-D

Pokud je cena za 10/1 nyní 299,- tak od 1.5. bude 299 + 49 za 30/1 .

Celkem tedy 358,- Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Ma platíme za 10/1 už druhým rokem 249kč.Tj.50% sleva.Ted se nám to zvedne o 49kč za pronájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...