Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bucky Kid
- Zdravím, mám tarif Fiber Power 10 v rámci akční ceny 300 Kč/měsíc bez poplatků za pronájem, podle nového portfolia přechází FP10 na FP30, týká se ta změna i mého tarifu, a pokud ano jak se mění cena a bude zpoplatněn pronájem modemu?

- Mám možnost zůstat na současných rychlostech za současné ceny?

- 300+50

- ne

 

A změna na UPC Internet 2M by možná byla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zelva72

Vážený kliente,

 

děkujeme Vám, že využíváte služeb společnosti UPC Česká republika, s.r.o. Dovolte, abychom Vás informovali o chystaných úpravách v portfoliu produktů UPC, ke kterým dojde 1. května 2012.

 

„Nové portfolio služeb podstatně navyšuje rychlost u většiny internetových připojení.“

 

 

„Nově budou také některé programové balíčky obsahovat programy v HD rozlišení.“

 

 

Zároveň dochází ke změně stávajícího způsobu účtování. U internetových produktů bude celková cena rozdělena na cenu služby a cenu za pronájem zařízení.

 

Je možné, že dojde k úpravě ceny ve Vašem současném vyúčtování. Pro více informací o nových produktech a podmínkách poskytování Digitální kabelové televize a Internetu navštivte prosím www.upc.cz/noveportfolio.

 

Vaše práva podle Všeobecných podmínek zůstávají beze změn. Všeobecné podmínky naleznete na našich webových stránkách.

 

Věříme, že nové změny Vám ještě více zpříjemní užívání našich služeb.

 

S přáním pěkného dne,

 

Vaše UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid
10M za 350, 2M za 250, jestli ti to za to stojí... :roll:

 

Já z té změny tedy moc nadšen nejsem. Nevyužiju plně ani těch 10 natož 30. Kdyby to zdražení alespoň kompenzovali navýšením uploadu, teď bude připojení ještě asymetričtější, 30M při 1M uploadu je podle mě docela nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

A vyplatilo by se v mém případě koupit na Aukru použitý modem a dohodnout se následně s UPC ?

Našel jsem tohle: http://aukro.cz/kabelovy-modem-webstar-atlanta-epc2100-i2250313975.html

Přece jenom 50Kč za měsíc to je 600 za rok. Mám ale prodlouženou akci už 3. rokem a nevím jestli mi ji UPC prodlouží i letos (v případě že ne odcházím ke konkurenci a modem můžu vyhodit :( ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Fungují jen modemy přímo od UPC, od nich se dá taky koupit ED 3.0 modem za 1299 Kč nebo za 1999 Kč s wifi. Staré ED 2.0 modemy zatím odkoupit nejdou.

 

Cokoli, co není od UPC fungovat nebude, takový modem není možné zaregistrovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmineny modem Atlanta by asi fungoval (dokonce neni vylouceno, ze jedna o nevraceny kus UPC),

jenze UPC neumoznuje pripojit k jejich siti jiny modem, nez ten ktery si koupite primo od nich (registrace zarizeni se provadi pres MAC adresu modemu).

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...