Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník david3434
Ja sem teda nasranej. Zvyseni rychlosti z 10Mb/s na 30Mb/s, o ktere vubec nestojim a zvyseni ceny nad "magickych" 500, ktere jsem ochotny za inet MAX dat :oops:

 

Netusite, jestli po takoveto zmene neni mozne bezplatne prejit na nizsi tarif (2Mb/s). Nebo bude nutne dat vypoved?

 

Přesně tak mám stejnej názor.Ale už jsme o tom psal (je pár nadšenců,kteří boudou chtí stále větší rychlost,ale pak je u UPC 95% skupina lidí kterým stačí 10 MB, a UPC si myslelo při zavádění rychlejších tarifů že o ně bude velký zájem což se nepotvrdilo,protože prostě lidem 10MB stačí).

Jak potom lidi donutit,aby si zaplatily dražší tarif i když ho nepotřebují(zrušit ho).

Já i při 10MB koukám jak net lítá a nevím proč bych si ho měl ještě zvyšovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jvalasekcz

Zdar chlapi, pěkně mě ty svině svinutý nasrali. Mám 1mb Inet za dvě kilča, volal jsem na tu jejich zamrdanou linku, že to nechci nechat zrychlovat, já na tom internetu nic nestahuju, jen čtu maily a idnes. Ta bábovka mi furt tvrdila, že se nic nezdražuje, ale nakonec z ní vypadlo, že se zavádí pade ten poplatek za pronájem. Modem mám nějakou starou Motorolu, která byla zadarmo, mám ji píchlou hned do routeru, takže mi je jedno že nemá wifi. Tak sem se tam s ní hádal, že si od nich ten modem chci koupit,ona že to nejde, že už se dá prodávat jen modem na vyšší rychlosti, nedokázala říct proč, když já žádnou vyšší rychlost nechci a pochybuju, že ten můj modem budou někomu dávat... Jediný řešení, jak se vyhnout tomu pronájmu, je si koupit jejich novej modem za 1300. Tak do toho nakonec asi jdu, protože v bazaru žádnej jejich modem neprodávaj, jen nevím, co jste to tady psali s tou zálohou, já žádnou myslím neplatil, už je to dva roky, nějak si to nepamatuju a smlouvu sem někam zahodil... Máte někdo zkušenosti se samoinstalací? Je tam potřeba něco nastavovat,nebo píchnu modem a maká to? Jsou to hrozný svině, ani nevim, jestli tohle můžou udělat, když mám ve smlouvě Internet 1 mb a 199 Kč....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že to nechci nechat zrychlovat, já na tom internetu nic nestahuju, že se zavádí pade ten poplatek za pronájem. Modem mám nějakou starou Motorolu, která byla zadarmo( mám ji píchlou hned do routeru, takže mi je jedno že nemá wifi.)

Ahoj,

Jsou tu i rizika, která já bych osobně nepodstoupil, protože když od nich koupíš novej modem za 1300, tak se ti po 25měsících může pos**t. A zas platit plnou částku? No, nevím. Návratnost té částky bys měl až po 26. měsících, což upřímně, bych nepodstoupil.

Ale, tak když jim tam e-mailem napíšeš, tvůj problém, že prostě ti stačí ta rychlost, apod. Tak by ti mohlo jít vstříc, že máš ještě i ten ED2 modem.

Ta motorola se dá sehnat i na aukru, tak můžeš zkusit i to. Že když si ten modem zakoupíš, samozřejmě, že od nich ne, tak, že jestli to jde.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gew

vyšší upload potřebuje jen naprostý zlomek uživatelů. velmi bych se divil, kdyby na něj upc plýtvalo pásmem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...