Přejít na obsah

Kombi Komfort a nový "základní" modem.


Návštěvník petrsms

Doporučené příspěvky

Návštěvník elgato

Me ten beta FW, co jsem Vám rozeslal, pomohl v tom, ze router udrzel IP pridelenou modemem. To router s posledním oficialnim FW nebyl schopen. Co ale pokracovalo, byly problemy v komunikaci router-modem, ktere se projevovaly zpomalovanim nacitani stranek, zvlast na zarizenich typu tablet, s nutnosti 10x kliknout, nez se stranka zacala nacitat, pokud jsem streamoval video (treba z youtube), zastavilo se treba v pulce, spolehlive nefungovalo pripojeni Xboxu na sluzbu Live atd.. IP ale v routeru drzela a rychlost down/upstreamu byla dle smlouvy.

Faktem ale je, ze od te doby, co mam Linksys E4200 je po vsech problemech a internet bezi bez nejmensiho zakolisani na vsech zarizenich v domaci siti. Proste mi dosla trpelivost - nadeje, ze UPC upravi jejich FW pro modemy, je mala. Navic Asus sliboval novy firmware, ktery tu uz davno mel byt. Vymena sitovych zarizeni me sice neco stala, ale mam pokoj. A vam po mych zkusenostech radim, udelejte to stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník WarriorCZ

Taky si myslim ze routery od ASUSu maji silne nepoladeni FW. Mej jsem N16 na jinem typu pripojeni nez UPC. Nektere stranky se tvarili jako nedostupne. FW rok stary. Router sel na reklamaci - vraceni penez. Po zakoupeni noveho TP-LINKu vse jede jak ma. ASUS fakt nebrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník irimar

Udělám to stejně jako elgato, zvláště kdyz mám kupce na toho Asuse. Nevěřím, že by s tím jedna ze stran UPC - Asus něco v dohledné době udělala. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Filip666

Ahoj

Tak jak jsem si to tu přečetl mám docela strach :)

Teď jsem objednal baliček na tech 60MB s ciscem 3925 s wifi a modlím se aby mě nečekalo to co vás.

Do ted jsem měl motorolu a router edimax 6574n a šlapalo to dobře.

Jde mi o wifi a modem jako takovej z hlediska rychlosti a spolehlivosti porovnání s edimaxem.

Hned jak bude doma dám vědět jak to dopadlo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...