Přejít na obsah

Kombi Komfort a nový "základní" modem.


Návštěvník petrsms

Doporučené příspěvky

Návštěvník elgato

Allnei:

jestli chces, napis mi na mail, poslu ti ten beta firmware co mi poslali z centraly Asusu k vyzkouseni. Treba ti pomuze - je to urcite posun k lepsimu proti oficilanim firmwarum. Rozhodne se taky obrat na podporu Asusu, at maji chytre hlavy z Taiwanu nad cim spekulovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Oranžová ... 100 Mb port

Zelená ... 1 Gb port

 

Semtam se ještě dodá nějaká Motorola (typ už neznám), ta ale pustí "jenom" 4 DL kanály a UBEE, který jsem ještě nedržel v ruce, ale podle zdejších zkušeností to bude asi pěkný šmejd. Nebo máš ještě možnost vzít wifi modem Cisco 3925

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník elgato

Diky za vysvetleni Mr.Disaster.

Asi ted pozadam UPC o tu Motorolu. Nez jsem presel na Fiberpower 60, mel jsem 25 MBit pripojeni prave s modemem Motorola a vse slapalo bez problemu ... a pokud beha bez problemu na 120 Mbitech se 4 kanaly, tak to snad nebude takovy problem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

120 Mb jede na čtyřech kanálech v pohodě, akorát v budoucnosti při dalším navyšování rychlostí už to nebude stačit. Na druhou stranu, kdo potřebuje tak rychlý internet :D

 

Ten modem je Motorola SBV6120 ale např. u nás na pobočce není skladem ani jeden kus už půl roku, Lica nám vozí jenom Cisco 3208. Možná to u tebe bude jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
...na náklady klienta :lol: teď by se mělo začít něco dělat s tim uploadem, dyť takhle to dál nejde :?

Všechno je na náklady klienta a záleží jenom na klientovi samotném, jestli mu daná nabídka vyhovuje a akceptuje ji nebo jde o dům dál :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...