Přejít na obsah

Mobilní internet


becvys

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
před 24 minutami, freekarol napsal:

Ta cena je moc vysoká

Presne tak. Je neuveritelne, kolik jsou lidi ochotni vyhodit penez za kravinu jako mobilni volani 😞
Furt vsichni skuhraji, jak maji malo penez, ale za chujoviny jako tohle jsou ochotni vyhazovat prachu az hanba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože prakticky NEMAJÍ jinou volbu. Dokud nesleze jeden operátor, nepovolí ani další. Zahraniční tarify nám moc nepomůžou. Jen máme, což je dobře, srovnání, kolik by to mohlo stát, kdyby nás nedojili. Jako soukromá osoba jim na takové ceny kašlu a žádný takový drahý tarif nepoužívám. Hledám nejlevnější a nejvhodnější variantu toho, co chci nebo potřebuji. Když se mi to nelíbí, prachy ze mě nedostanou. Nedovedu si ale představit, že by zatlačila nějaká větší skupina uživatel a dokázala dát výpověď, nebo nějakým jiným způsobem podstatně zatlačit na razantní snížení cen. Ne že bych neuměl rozhazovat, ale dokážu si užít své peníze za jiné věci, než je volání a internet v mobilu.

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ta cena je dobrej úlet. Za 2250Kč bez úvazku, fakt ne. To raději zůstanu dál u svého historického Nabito 350, kde mám za 340Kč cca 82 minut do všech sítí a 1,5GB dat. Není to na vyskakování, ale dá se s tím existovat.

Upraveno uživatelem Zlaťák
  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Johanes

Někdy během letošního roku jsem si stáhl nějaký americký film, kde šel hlavní hrdina po setmělé americké ulici, s někým mluvil, a po jeho pravé straně byl takový krámek, něco jako trafika v domě a ve výloze nabízeli "Mobile internet 5GB - 0,99§" Mě to tehdy dost pobavilo. 5GB za 20Kč? To si dělaj pr*el?! Hledám ten film jako důkaz (screenshot) a prozatím nemůžu najít. Dám ale něco jiného, co jsem našel. V přepočtu za 400 Kč neomezené volání, sms a 158 GB dat. Tohle tu být, jdu do toho. 

190901_365_KMSITE-1.png

Upraveno uživatelem Johanes
oprava textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...