Přejít na obsah

Mobilní internet


becvys

Doporučené příspěvky

Vite nekdo napriklad, kolik dat sezere online navigace v aute pri ceste cca 400km? 
Moc ne, mluvím o Google a Waze. Teď jsem jel 500km a sežralo mi to 37,5 mega.
Ono si stačí pustit Spotify či Youtube a data jsou taky rychle pryč. Takže ono to není jen o lidech, kteří rádi a hodně na mobilu stahují.
Ale sledování online videa je stahování ve velkém. Jen se nestahuje do složky na potom, ale jen do nějakého tempu. To bych jako zrovna dobrý příklad neuváděl.
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol
Ale sledování online videa je stahování ve velkém. Jen se nestahuje do složky na potom, ale jen do nějakého tempu. To bych jako zrovna dobrý příklad neuváděl.
Stahování je i prohlížení webových stránek. To jako v 21. století, máme v mobilu používat jen textový internet? To jsme pak zpátky v 90. letech. Prý máme špičkovou mobilní infrastrukturu, takže sledování videa, by neměl být žádný problém. Praxe ale tomu nějak neodpovídá.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, hpfunny napsal:

no tak to je hustý, voni to fakt udělali 😮 😮 😮 teď už to sloučení upc s vodafonem začíná dostávat úplně jinej rozměr

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neomezený volání a sms do všech sítí s neomezenym internetem za 600, to je úplně super cena 😮 já sem si řikal, že úplně neomezenej tarif za 500 by byla dost slušná nabídka a tohle je skoro ono

rychlost dsl nemá cenu řešit, ještě to chce pár měsíců vydržet, zajímavá bude kombinace s gigabitem, tam by ta cena za mobilní služby mohla bejt ještě nižší 😮 

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta nabídka je přesně taková, že mám sto chutí se na všechny internety a operátory z vysoka .... Bohužel to v naší rodině až tak úplně nejde. Ať vydělávají, ale jako soukromá osoba stále nejsem ochoten tohle platit. Podotýkám, že nejsem žádná socka, která musí každou korunu třikrát obrátit. Tohle kdybychom systematicky dělali v našem výrobně obchodním prostředí našim zákazníkům, tak mi na ten soukromý život rychle dojdou kačáky. No nic, nemá smysl se nasírat. Kdo to nepotřebuje, vyčká. Nevím, jestli nějaký radikální posun, pro spotřebitele k lepšímu, nastane. Pro mě a moji rodinu přibližně rozumný tarif by byl někde kolem toho, co jsem psal výše.

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tobě se to zdá normální ????? nesrovnávej co bylo ...... taky se telefonovalo za 15kč za minutu a dneska je to taky posun k lepšímu..... kde maj datovou kartu ???? já nejsem zákazník Vodafonu já od nich nic nemám tak co mi nabídnou za normální cenu????? já nechci 2 nebo 4 karty  a jak si přišel na 600kč za neomezený data a volání ???????

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...