Přejít na obsah

Mobilní internet


becvys

Doporučené příspěvky

Kvalita obrazu bude zcela jistě nižší, než když to člověk pustí na lince bez limitu rychlosti. Navíc je potřeba vzít v potaz, že ta rychlost 5 Mbps bude pro celý mobil/tablet, takže se o ni bude HBO Go nebo Horizon Go dělil s dalšími aplikacemi, které data používají. To je úplně o ničem a pro tyto účely si raději zaplatit u VF Video Pass za 2 stovky měsíčně.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tady vypukla doslova válka a přestřelka zároveň. No nechme se překvapit co bude a jaký to bude. Rozhodně bych očekával, jelikož jsem zákazníkem UPC, že ta nabídka bude lukrativní. Co se týká cen vodafonu a tmobilu, zvláště jeho spuštění neomezeného internetu na léto, u mě se nic nekoná, ale nevadí. Asi mám tak dobrý firemní tarif, že mi to raději nechají případně doplatit ty GB 😉, a ty ceny no třeba se hnou ledy a budeme na tom lépe. Možná, že skrz právě UPC. Ale je dobré, že si aspoň operátoři otestují sítě, ale k čemu to ve finále povede ví bůh... 🙂 PS to jsou ještě ceny bez 21% DPH ne 😋

Upraveno uživatelem becvys
  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,no vžyt je to přeci dobře že si o tom povídáme, že nám to není jedno a souhlasím s tebou že čekám lukrativní nabídku..... pokud máš kartu o TM tak proč by ti to nešlo já mám předplacenou kartu a jde mi to ,musíš si koupit datovej balíček a potom to aktivovat v aplikaci jde to od rána bez problému, ten nejlevnější balíček je myslím za 29kč

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak ,já se podívám do apky jo ted to tady čtu ....měsíční máš pravdu, já to moc neštudoval já jsem si nedávno vzal ten roční ,tam dostaneš 500 každej měsíc po dobu jednoho roku to je měsíčně 41kč za 500mb ....platí se to jednorázově 500kč

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal na začátku, mám neomezené volání, sms a 10 GB dat balíček, firemní tarif. Už jsem koukal přes dvě aplikace a webové rozhraní a když kliknu na internetové balíčky tak nic. Pak akce pro vás, rozkliknu neomezená data na léto - Chci data - mám tarif - chci data tak nic 🙂 dále mohu pokračovat pouze na objednat více dat a nabídka je pouze na jednorázové balíčky 1GB za 149kč., nevadí a doufám, že to funguje alespoň ostatním. Já to chtěl akorát přes léto provětrat na Horizon a Hbo go. Tak užívejte 😉  PS:  ono by to nejspíš šlo koupit twist kartu a tam to rozjet, ale to už mi přijde zbytečný 😋

Upraveno uživatelem becvys
  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...