Přejít na obsah

Mobilní internet


becvys

Doporučené příspěvky

před 13 minutami, Honza333 napsal:

tobě se to zdá normální ????? nesrovnávej co bylo ...... taky se telefonovalo za 15kč za minutu a dneska je to taky posun k lepšímu..... kde maj datovou kartu ???? já nejsem zákazník Vodafonu já od nich nic nemám tak co mi nabídnou za normální cenu????? já nechci 2 nebo 4 karty  a jak si přišel na 600kč za neomezený data a volání ???????

máš internet 500 a tv komplet, že zrovna teď ještě nejsi branej jako zákazník vodafonu, to neznamená, že jim nebudeš za pár měsíců 😄
4 karty sou ten nejmenší problém, kdybych se poptal v okruhu rodiny nebo známejch, tak neni problém 3 neomezený karty za 600 měsíčně udat
čistě datová karta je asi zbytečná, sms a volání v tý ceně žádnou zásadní změnu nejspíš neudělá

JM7c1d0b_vf1.jpg

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to máš pravdu tak já si mám jít schánět někoho z rodiny aby jsme měli 4 karty co to meleš.........tak až si pujdeš koupit kilo brambor tak si sežen rodinu a kup si jich vagon taky dostaneš slevu .....ale pokud budu branej jako zákazník Vodafonu tak s mým netem a televizí je pro mě nabídka jedna karta neomezený net a volání za 300kč to je nabídka a ne tohle ........doufám že se mnou někdo souhlasí ..........................ty jseš jako v tý reklamě v tv  když si prej u nich vemeš půjčku tak dostaneš nafukovací vak

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slamb - ne každá soukromá osoba potřebuje neomezená data s neomezeným tarifem (rychlostně přiškrcená a omezená dalšími kikotskými podmínkami). Možná že pro uživatele skutečně s neomezenými potřebami se to vyplatí. Já čekám na variantu, bližší mým představám. Jinak mi to přijde, že nám statečně kálí na hlavu a my si k tomu výskáme, jak nás to hezky hřeje. Operátoři jsou parchanti, my bychom v tomto smyslu měli být větší. Ne jim za tu bídu tleskat. Jsme rodina s jednou služební kartou a dali bychom dohromady cca 7 privátních karet, z toho  3 - 4 s potřebou dat. Ale ne za ty prachy. Ty se mají utápět v zájmových činnostech, což u nás není ani telefonování, ani datování v mobilu.

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlas  pokud si dobře pamatuju tak v tv proběhla reportáž že na některých obecních uřadech maj nabídky typu neomezený volání +20gb za 120kč i pro členy rodiny ,možno mít 4karty .....no asi nepracuju na správným místě

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parchanti to sou nepochybně a určitě by to šlo i za míň, ale pro začátek to neni špatný
dost bude záležet na tom, jak se upraví nabídka po sloučení s upc, až bude na větším území dostupnej rychlejší domácí internet, zatim se to hodí jenom tomu, kdo skutečně chce neomezenej mobilní tarif a nevadí mu si připlácet ještě 400 za nějaký šnečí dsl
ale aktuálně 600 za kompletně neomezeno v porovnání se 777 korunama za 7 GB je jednoznačně posun k lepšímu

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není špatný - pro začátek do diskuze ano, ale na jako hotové řešení pro veřejnost:) Možná jsme v naší rodině šáhlí, ale nikdo neomezené podmínky pro soukromé použití nepotřebuje. Kolik je takových lidí, co skutečně potřebují soukromě neomezeně telefonovat a datovat?

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...