Přejít na obsah

Mobilní internet


becvys

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
Právě teď, Slamb napsal:

pro začátek to neni špatný

Je to spatny. A je treba se otocit na podpatku a jit pryc. Jako na asijskym nebo arabskym trzisti. A uvidi se, jestli trhovec da nejakou rozumnou cenu.

Ja treba na nejaky neomezeny volani zvysoka prdim. Proc bych nekomu volal, kdyz mame Internet?!
A stejne to vnimaji i ty decka! Proboha, proc by se mladi vykecavali po telefonu, kdyz si muzou zavolat pres Messenger, WhatsApp, apod.?!?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabídka Vodafone je tradičně o ničem, stejně jako tento celý "férový operátor", jak sám sebe takto kdysi nazýval. Nedávno u volání přechod z tarifikace 1+1 na 60+60 (asi už u VF zapomněli na svoje reklamy a slova: "Víme, že na každé vteřině záleží. Proto vám s férovými tarify jako jediní účtujeme všechny hovory po vteřinách.") a teď zase jakýsi paskvil za bezmála 3 tisíce. Tragédie ten Vodafone...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k

Tak po tom sloučení pravděpodobně se ta nabídka bude ještě měnit, budou nové balíčky. Je to dobrý náznak toho, že s neomezenýma tarifama můžeme počítat. Každopádně výhodná ta nabídka rozhodně není, investovat přes 2 tisíce korun měsíčně jen za mobilní služby pro rodinu? A s tím udáváním tarifů po známých, to je celkem nedůstojné a nekomfortní řešení (faktura bude chodit jen jednomu člověku, bude mít i přístup k výpisům).

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/508166-revoluce-se-nekona-neomezenemu-internetu-vodafone-citelne-priskrti-rychlost.html

Maximální rychlost neomezených tarifů bude omezena na 5 Mbit/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, freekarol napsal:

Stahování je i prohlížení webových stránek. To jako v 21. století, máme v mobilu používat jen textový internet? To jsme pak zpátky v 90. letech. Prý máme špičkovou mobilní infrastrukturu, takže sledování videa, by neměl být žádný problém. Praxe ale tomu nějak neodpovídá.

No rozdíl mezi prohlížením webu, emailové komunikace i s přílohami, aktualizace většiny aplikací v mobilu atd. a sledováním YT resp. streamovaného videa je set sakra rozdíl. Když nebudu poslouchat beztrátovou streamovanou muziku, ale občas něco do 192kbps, nebudu čumět na videa, pak mi na měsíc na mobilu stačí 5-10 giga.

A co by se stalo, kdyby jakýkoliv operátor nabídl neomezený tarif s neomezenou rychlostí za pár Kč? Spousta lidí, by si vzala jen ten, nepotřebovali by doma pevné připojení, v týdnu by to znamenalo totální přetížení ve městech o víkendu v chatových oblastech atp. Upřímně, taky bych to jako spotřebitel bral. Zapojil bych si to do NTB, z něj udělal hot-spot pro další domácí zařízení nebo si pořídil 5G modem, nemusel bych řešit, jak někde v horní/dolní na táboře zajistit internet pro provoz webu, nahrávání fotek atp. což většinou znamená 50 giga dat za 14 dní co ten tábor trvá atd.

 

před 5 hodinami, Honza333 napsal:

tobě se to zdá normální ????? nesrovnávej co bylo ...... taky se telefonovalo za 15kč za minutu a dneska je to taky posun k lepšímu..... kde maj datovou kartu ???? já nejsem zákazník Vodafonu já od nich nic nemám tak co mi nabídnou za normální cenu????? já nechci 2 nebo 4 karty  a jak si přišel na 600kč za neomezený data a volání ???????

Promiň, ale to bylo myšleno vážně? Proč by měli dělat něco super pro někoho, kdo sponzoruje (čti platí) i konkurenci? Stále je to soukromá společnost, není to charita ani státní příspěvková organizace, takže dají nabídku a tvé svobodné právo je ji využít a nebo ne + ji samozřejmě můžeš poplivat v nějaké diskuzi.

 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC to nemůže mít proto, že není mobilní operátor a nemá žádné mobilní sítě. A proč to nemůže mít T-mobile by byl dotaz na Deutsche Telekom. Ale možná to bude mít co dočinění s tím, že nemají v půlce republiky vlastní síť a tak tam nemohou provozovat jen tak neomezené tarify.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to se bavíme každej o něčem jiným, mě u Vodafonu chybí datová karta ( třeba řešení na ten tvůj tábor)......slušná nabídka od nich ( upc + vodafon) myslím, až budou dávat nabídku i mě jako zákazníkovi od upc tak si to vemu ,proč né ,mám i pevnou linku od upc ,přešel jsem od kyslíků já se tomu nebráním ale abych měl neomezený data za 600kč tak jím musím sehnat ještě 3 zákazníky a platiit 3litry to je asi u tebe normální, a s tím táborem ti poradím běž na tmobile řekni si o kartu - dávali jí grátis s 10kč kreditu kup si balíček dat (myslím29kč ale nevím to určitě) a aktivuj ti ty neomezený, ale chápu že když se tu zastávaš tak Vodafonu že si vemeš ty 4karty za 3 litry abys nepodporoval konkurenci a dej pozor abys jím to chudákům nepřetížil

ted to čtu .....cos napsal ,co to plácáš že tmobile nemá neomezanej tarif, kam na to chodíš ???? a co je mě do toho koho sít využívaj, když si domů vemeš elektriku tak tě tajímá kdo tam zakopal dráty ??? nebo jak to maj udělaný abys jímto nepřetížil, más smlouvu tarf (tím danej limit) a je to, pokud jseš jejich zaměstnanec tak je mi to jasný......

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...