Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

V 15. 4. 2024 v 19:39, Ivo2003 napsal:

Pokud mi to zdraží o více než 100 Kč, tak dávám výpověď protože se mi to nevyplatí, protože už dnes je to finančně na hranici výhodnosti.

Přidávají sice voyo, ale je otázka jestli za to vůbec Nově něco platí, případně kolik.

Nova si tímto získává spoustu nových abonentů a tím zvyšuje i hodnotu značky. Takže určitě to bude nějaká výhodná cena, a tak zvyšování ceny služeb to neospravedlňuje.

Jakože Nova, kterého vlastní PPF, která zároveň vlastní O2, by Vodafone dala Voyo zadarmo či s výraznou slevou? 😄 Takhle mě dnes nikdo nepobavil, díky.

Kdyby to tak bylo, tak bychom nejspíše měli nejpozději po druhém závodu F1 kanály Nova Sport 5 a 6. Dle mě bude náklad na balíček Cinema s HBO MAX cenově srovnatelný s balíčkem od Novy. A jestli má někdo náhodou informace, jak pravdivé je to, co si myslím (víme co znamená myslet), prosím o PM, fakt by mě to zajímalo. Něco se dalo sesbírat z netu, kolik Kč chtěla Nova s Primou za zákazníka (a že je to s každým rokem vyšší částka), který má možnost přijímat daný kanál + to, že si vynucovali, aby to byli úplně všichni, a to ještě do konkrétní pozice, příplatek za HD, za možnost poskytnout zpětné shlédnutí... Ohledně ceny za NS 5+6, byly také 2 náznaky veřejné.

Doteď nechápu, na jakém modelu pracuje třeba sweet, ta cena absolutně neodpovídá. Buď doufají, že přímo koupí někdo je nebo to mají jako reklamu pro prodej OTT řešení pro ostatní a doufají, že svůj produkt budou poskytovat dále (tu IT část). 

V 15. 4. 2024 v 19:47, Filio napsal:

...

Oni žádnou charitu nedělají a vědí že i po slevě na tom dobře vydělají.. 

...

Vždy to nemusí být o přímém zisku. Návratnost prostředků do nově připojeného zákazníka může být až několik let. U stávajících mohou být služby poskytnuty pod cenou, protože je nežádoucí, aby daný člověk skončil u konkurence a je zde šance, že je časem navýší atd.  Ale to, že nedělají charitu je fakt. Účelem každé firmy je tvorba zisku. Kdyby česká pobočka Vodafone netvořila zisk, skončí jako Španělská či Italská v nedávné době.

 

@retron + @ost-plus@seznam.czProblém je, že vysílatelé to prodávají také v balíčcích a podmínky jsou kladeny dost různě, třeba že v případě, že chci nabídnout jeden kanál, musím k tomu jako poskytovatel automaticky přibalit i další. Vysílatel si pak zvedá čísla, nabídne více reklamního prostoru... Další věc je, že 100 lidí, 100 chutí a těch kombinací by bylo moc. Každý poskytovatel se snaží proto dělat tematické balíčky, které pokryjí většinu poptávky.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemělo by být podstatné a určující co chce zákazník? Jak jsem tu již zmiňoval, byla by to i páka při obdobných vyjednáváních s vysílateli, zvlášť když se dnes všichni ohánějí pouze čísly. Nikde netvrdím, že by to měl být stěžejní balíček, ale jako alternativní klidně. Tohle tématické balíčkování už je dávno přežitek, možná ještě Sport jakžtakž fungující pro fotbalové fandy anebo sázkaře, ale např. pro mě, kterého aktuálně zajímá pouze NS 5 & 6, který pro jistotu nenabízí Vodafone vůbec, je nyní naprosto k ničemu.

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme tu další zkušenost od @Ohambíviz tento příspěvek v jiném tématu

před 10 hodinami, Ohambí napsal:

...Včera jsem našel ve vyúčtování info o převodu z Vodafone TV - Klasik s dvěma balíčky Sport a Pohoda na Vodafone TV bez balíčků, za to za skoro dvojnásobnou cenu. No navýšení ceny a ubrání služeb mně rozhoupalo k analýze potřeb, porovnání nabídek konkurence atd. Takže jsem si k tomu dnes sedl, pak jsem volal na infolinku a se slečnou jsem dospěl k nějakému kompromisu...

Škoda že nevíme, kolik za to bylo placeno do teď, kolik bylo nabídnuto dle faktury a kolik byla finální částka po konzultaci zřejmě s retenčním. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@retron I Skylink - který byl v tomto směru dost výjimkou - už možnost à la carte (tedy obchodně Flexi 10, dříve Flexi 7) zrušil. A i v době této možnosti zdaleka nešlo vybírat ze všech programů, jenž jsou celkově v nabídce Skylinku, protože zkrátka dodavatelé programů to ne vždy umožnili. Logicky každý dodavatel programů má zájem na tom, aby všechny jeho programy byly v nabídce a nikoliv, aby z nich šlo individuálně vypichovat co se hodí a zbytek zůstal na ocet.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...