Přejít na obsah

Nulový tarif - změna/ukončení


Doporučené příspěvky

Ja uz jsem jeden prevod vyresil. Ten zustal u VF... A druhy cekam, az ČP doruci pichlavou kaktusi SIM. 

Dobry je, ze kdyz jsem si vygeneroval v patek OKU kody obou cisel na nulovem tarifu a v pondeli volali z retence a dohodli jsme se na tarifu pro syna s volanim, sms a daty... Tak jsme se shoi ze na EZS mi nic lepsiho nabidnout nemuze. 

Tak po hovoru mi dosly sms, ze mi resetuji na mou zadost OKU kody na vsech cislech. 

O coz jsem samozrejme nezadal

Upraveno uživatelem Tube
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát je blbý, že to člověk musí hlídat, aby tam byl dostatečný kredit a nevypršela platnost SIM. Sice se do appky v telefonu dají přidat další čísla od Kaktusu (mimo to jedno hlavní), ale jak se člověk aspoň 1x za měsíc nepřihlásí, tak číslo z appky zmizí a musí se pak zase ručně přidat. Trochu opruz a nulový tarif skutečně za 0 Kč byl určitě lepší.
  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic, prdim na VF, na tyhle hratky bude/nebude jsem uz stary. Objednal jsem taky Kaktus a prejdu tam. Bohuzel vyuctovani za unor stale nemam, ale dle screenu zde je to asi jasne jak to s mesicni platbou bude.

  • -
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaktus se dá objednat z jejich stránek za 0, případně ochutnávková Twist karta s 10 Kč kreditem a bonusových 100 po dobití, kde by měla být platnost rok taktéž ze stránek zadara, anebo kdo by chtěl radši tarif M2M Mini za 18/měs. Já zatím vyčkám co přijde, převod je během 3 dnů, ale už teď je jasné, že nám tu někdo nemluvil pravdu.

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...