Přejít na obsah

Nova Sport 5 & Nova Sport 6


royal198
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Plus pravděpodobně se s tím přechodem na nové tarify může pojit nějaké zdražení, Vodafone pravděpodobně za ty kanály musel přeci jen něco zaplatit.

Ale dobré, že je přidali samozřejmě pro všechny fanoušky F1 a MotoGP. Škoda, že se nestalo dříve, osobně už zástanu u O2 než mě zase něco donutí k přechodu 🙂 

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kautskym napsal:

mě fascinuje, když vodafone obecně přidá NS 5 a 6 tak teď všichni hrotí že je v nové variantě VTV, tak co klienti chtějí 😄 

Možná - když mají Komplet, tak by chtěli komplet...

  • Start
  • Basic
  • Základní
  • Huawei B2338-168
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak Vám, ale já mám nabídku komplet nepřecházel jsem pod All jsem zatím nepřešel a Nova sport 5 a 6 mi normálně jede. Je to náhrada za Nova Cinema a Action v SD. Takže pro mě super

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se na to zkuste podívat z druhé strany.Jste provozovatel kabelové/iptv/ott tv.Máte v nabídce jak historické,tak aktuální tv balíčky.Historické baličky budete rušit a už je nenabízíte a stávající zakazníky budete postupně.cca během 1/4 roku,převádět na stávající balíčky.A nyní přidáte nové stanice do nabídky.Dáte je všem,nebo jenom do nových balíčků,když víte,že staré budete rušit?Já být na míste VF,tak udělám to samé.Navíc nikdo z nás neví,jaké byli podmínky od Novy.Možná sama Nova nechtěla,aby to VF dával do končících balíčků.

  • Souhlasím 1
  • Haha 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, GeneHawkins napsal:

Možná - když mají Komplet, tak by chtěli komplet...

když se staré tarify ukončují tak to nedává smysl, to tam dávat

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, namec napsal:

Tak se na to zkuste podívat z druhé strany.Jste provozovatel kabelové/iptv/ott tv.Máte v nabídce jak historické,tak aktuální tv balíčky.Historické baličky budete rušit a už je nenabízíte a stávající zakazníky budete postupně.cca během 1/4 roku,převádět na stávající balíčky.A nyní přidáte nové stanice do nabídky.Dáte je všem,nebo jenom do nových balíčků,když víte,že staré budete rušit?Já být na míste VF,tak udělám to samé.Navíc nikdo z nás neví,jaké byli podmínky od Novy.Možná sama Nova nechtěla,aby to VF dával do končících balíčků.

Jak jsem již psal mám nabídku KOMPLET a Nova sport 5 a 6 naladím a běží mi, takže u mě programy přibyly u do staré služby (stávající)

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...