Jump to content

pol241

User
 • Posts

  184
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by pol241

 1. Bydlím na Ostravsku, ORF v kabelovce Vodafone nemáme a přesto mohu sledovat ORF bez přerušení. Stačí apka v mobilu
 2. Tak co, už se prosím jedná? https://www.lupa.cz/aktuality/ceska-verze-warner-tv-zahaji-vysilani-2-dubna-2024/ Dík za odpověď.
 3. S nahrávkami mám také problém. Některé nejdou přehrát a pak z ničeho nic třeba zmizí, ale to už delší dobu. Nyní nahrávám si seriál z JOJ Family a chybí třeba konec cca. 3-5 minut, nebo začátek klidně i 10 minut. To samé je i u filmů. Což je obrovská chyba. A u mne to trvá od listopadu loňského roku. Přitom nic nemažu a místo volné mám. Přehrávám to v telefonu nebo v TV Samsung. Všude stejné.
 4. Dobrý den, ve Frýdku-Místku pozoruji to samé od rána. Nejedou mi regionální ČT 1, klasická ano. Voláno ve 12:23 na podporu technickou, řečeno, že nic nevidí, že bude chyba u mně, že pošle technika. Tak jsem rád, že nejsem jediný a s výjezdem technika nesouhlasil.
 5. Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, fungoje Voyo ke Kompletu? Včera jsem to viděl v aplikacích třetích stran a dneska mi to zmizelo. Děkuji za odpověď.
 6. Hovadina, u mně pořád nic.
 7. Regionální vysílání, četl jsem na internetu, že prý Vodafone zařadil ČT SM a ČT JM do muxu s ČT HD programy. Zajímalo by mne co je na to pravdy. Nerad bych si rozladil TV. Předem děkuji za odpověď.
 8. Trojku lze u nás zdarma sledovat přes internet
 9. Chtěl jsem se zeptat, dnes mi přišel email, že mne od 15. ledna 2022 budou převádět pod Vodafone. Když jsem volal na infolinku, tak mi bylo řečeno, že CA moduly, které mám, tak mi zůstanou a jen dostanu nový STB. Zajímalo by mne, zda-li na CA modulech bude možné nadále využívat červené tlačítko a sledovat HBBTV, na STB to prý není možné. Děkuji za odpověď.
 10. pol241

  Jak naladit ČT3

  A nejen tam chyb je v epg nyní velice hodně i jinde hlásí 14568 díl a ke jedno jestli je to ct, prima, nova, Barrandov a ne jen tam
 11. U mne a máti to vyskakuje tři dny na seznam.cz ale u nej.cz
 12. Frekvenci prosím na 658 nic
 13. Bude ČT3 a od kdy? Hned od pondělí
 14. Chtěl jsem se zeptat na nabídku Komplet, jaké programy zahrnuje, protože po delší době jsem se podíval na programovou nabídku a tam je uvedeno: "Témer všechny programy UPC TV, vcetne prémiových stanic jako HBO HD, Cinemax HD, FilmBox Premium HD, LEO TV a další". Zajímalo by mne, které programy tam tedy nepatří. Další dotaz je, kdy bude zařazen slibovaný německý balíček. Pořád se to odsouvá.
 15. Zdravím, a chtěl jsem se zeptat jaké programové změny v nejbližších dnech chystá UPC. Z ničeho nic mi u 5 rezerv hlásí že služba není k dispozici a u 1 zakódovaný signál. Připadá mi to, že by UPC přidala 5 programů a k tomu jeden pro dospělé. Dva tři dny zpátky mi to nic nehlásilo. Nevíte prosím o tom nic bližšího? P.
 16. Budu to brát dle vlastních zkušeností, kdy před více než deseti lety existoval Kabel plus Severní Morava, na tehdejší dobu nabízel pokrokové služby – bohatou nabídku včetně prémiových kanálů, a i německé programy, které mi dodnes chybí. Dokonce začínal nabízet internet po kabelu. Pak tuto společnost koupila UPC a rázem veškeré záměry šly někam. Když docházelo k přechodu na digitál, tak nejprve to několik let napřed odnesly právě menší města jako je Frýdek. Ti to klienti měli méně výhodnou nabídku než např. Praha, protože byli donuceni se pronajímat boxy. Po několika letech se to sice srovnalo a nabídka je téměř ve všech lokalitách stejná, ale u slibů se zařazením určitých balíčků zůstalo např. německý měl již běžet přes 10 měsíců apod. Nyní nastane úplný útlum, nic se měnit nebude, žádný nový program nebude a až se změní logo z UPC na VODAFONE, tak změny nastanou. Stejný případ jsem zažil, kdy 802.cz koupila RIOMEDIA, vše totálně k horšímu no a nyní RIOMEDIA nejsou a je z této společnosti NEJ. U 802.cz jsem měl tehdy internet, protože cena za 100/100 Mbps byla perfektní. Zůstal jsem, musel jsem se smířit s tím, že je to jiná společnost, ale nevýhodou bylo, že pokud u 802.cz byl problém technický, tak technik byl u mne do pár minut, protože se jednalo o Frýdek, ale nyní to řeší Praha. Zkrátka uvidíme co bude, ale nic kladného nečekám, spíše horší.
 17. A co dostanou Ti kteří mají nabídku Komplet?
 18. Toto už jsem vzdal, před třemi pěti lety bylo slibováno, že si budeme moci vybrat jen programy, které chceme sledovat, ale skutek utek. Stačí se podívat na nedávné sliby ohledně německého balíčku. Ten se slibuje už rok, kdy došlo ke sloučení UPC CZ a SK. Napřed dokonce prázdnin loňského roku, pak podzim, poté do konce ledna, další posun na přelom března/dubna a dle posledních zpráv konec léta, takže září, pokud se tak stane. Pokud zde nebo někde jinde z úst UPC padne, že se přidá to a to do té doby a z ničeho nic obrat o 180°, tak mi to přijde, že levá ruka neví co dělá pravá, nebo půjde o ukončení služeb UPC v CZ a SK tzn. Převzetí jinou společností. Již jsem se to zažil několikrát, bohužel, ale chtělo by to jednat na rovinu. P.
 19. Tak další změna pro mne k horšímu. V DVB-C zrušili ČT 1 HD SM a běží česká verze.
 20. tak mi jede Prima Krimi HD a duplicitní infokanál UPC (po Eurosportech)
 21. Přesně tak. Německý balíček měl být na pozdzim, pak do konce roku mělo dojít ke sjednocení nabídek. Pak leden a nyní přelom března dubna. Takž pokud mají mít v SK německé programy v HD během dubna, tak snad už se dočkám. Jen ale, zatím v rámci RRTV není z výše uvedného nic registrováno, takže ....
 22. Zdravím, chtěl jsem dnes vložit příspevěk na stránky Facebooku a není mi umožněno. Ani to nehodí vložit nový příspěvek. Chtěl jsem jen dát stížnost že již několikátou noc ve Frýdku je úplná ztráta signálu. Do cca 0:30 signál běží OK, ale pak se rozpadne a nic, žádný kanál ani SD. Totální výpadek.
 23. No a nyní mi chybí jen frekvence na německý balík
 24. Právě tahej 4 kabely od satelitu k televizím nyní mám jen jeden a rozvaděče, navíc některé jsou po rekonstrukci schované ve zdi. Navíc doma máme ještě dvě CRT TV, a tam pochodím těžko.
×
×
 • Create New...